Baterie elektrokol Giant EnergyPak

Lithiové baterie EnergyPak jsou navrženy speciálně pro kola Giant a Liv tak, aby jejich splynutí s rámem kola bylo elegantní a moderní. Na kole jsou zajištěny zámkem a nabíjet je můžete jak přímo v rámu, tak i samostatně po vyjmutí z rámu. Všechny baterie EnergyPak jsou před montáží na kolo důkladně otestovány, aby byla zaručena jejich naprostá spolehlivost. Na kolech Giant a Liv se můžete setkat se dvěma základními typy baterií: EnergyPak Smart a EnergyPak. Nabízíme také baterii EnergyPak Plus, což je menší přídavná baterie pro navýšení dojezdu (tato baterie je kompatibilní jen s určitými modely elektrokol Giant a Liv).

EnergyPak Smart

INTEGROVANÁ BATERIE ENERGYPAK SMART

ZÁMEK BATERIE

NABÍJECÍ KONEKTOR V RÁMU

Tím nejdokonalejším způsobem integrace baterie v rámu kola je baterie umístěná zespodu v dolní rámové trubce. Speciálně pro tento typ baterie je navržena „chytrá“ 6-ampérová nabíječka Smart Charger, která nabízí vůbec nejrychlejší nabíjení. Speciální elektronické obvody uvnitř baterie (tzv. BMS - Battery Management System) optimalizují výkon nabíjení díky nepřetržité komunikaci mezi baterií a nabíječkou, což pomáhá prodloužit životnost baterie. Pro navýšení vašeho dojezdu je tato baterie kompatibilní s přídavnou baterií EnergyPak Plus.

EnergyPak Smart Compact

BATERIE ENERGYPAK SMART COMPACT

ZÁMEK BATERIE

NABÍJECÍ KONEKTOR V RÁMU

Po technologické stránce se jedná o stejnou baterii, jako je baterie EnergyPak Smart, rozdíl je v umístění – tato kompaktní verze se nachází ve spodní rámové trubce z levé strany kola. Nabízí kapacitu 500 Wh, což je na její kompaktní velikost velmi slušná hodnota, mimořádně rychlé nabíjení zajistí 6-ampérová nabíječka Smart Charger. Tato baterie je určena výhradně pro konkrétní modely Giant a Liv, jejichž rámy jsou navrženy právě pro tento typ baterie.

EnergyPak

Cenově dostupnější modely elektrokol Giant a Liv jsou vybaveny tímto typem baterie, která je umístěna na horní straně spodní rámové trubky a vyjímá se do strany. Díky tomuto způsobu vyjímání ji lze použít v rámech už od nejmenší velikosti. Nabíjí se pomocí 4-ampérové nabíječky Fast Charger, která baterii nabíjí rychle a efektivně. Existuje také druhá varianta této baterie, která je určena pro umístění na zadním nosiči. Tento způsob umístění baterie se používal převážně u starších modelů elektrokol určených pro jízdu ve městě.

ENERGYPAK PLUS

Rámy některých modelů Giant a Liv jsou připraveny pro instalaci a připojení druhé baterie, která vám přidá dalších 250 Wh a navýší dojezd o slušnou porci kilometrů nebo výškových metrů. EnergyPak Plus kombinuje všechny nejnovější technologie v oblasti baterií s moderním designem. Pokud při jízdě dojde k vybití hlavní baterie, systém automaticky přepne na baterii EnergyPak Plus. Tuto baterii nabízíme jako volitelné příslušenství (kompatibilitu s vaším elektrokolem Giant nebo Liv je třeba ověřit).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení