Prodloužená záruka na vybraná kola

warrantyNa vybrané modely značek kol, které prodáváme Vám nabízíme možnost prodloužit si záruku na rám. U některých je to o rok, u některých až na 5 let a někde můžete mít záruku až doživotní. Mějte prosím na paměti, že prodlouženou záruku je třeba registrovat co nejdříve po koupi. U některých značek je to do měsíce, u některých i do týdne. Zde najdete podrobnosti:

Doživotní záruka na kola značky GT

Značka GT nabízí nadstandardní rozšíření záruky na materiál a zpracování rámu kola pro prvního majitele. Tato novinka se týká většiny kol od modelového ročníku 2015 zakoupených u autorizovaných prodejců v České republice. Do této záruky patří u celoodpružených kol i zadní stavba a GT tak nabízí jednu z nejkomplexnějších záruk v oboru.

Doživotní záruku na své nové GT získáte registrací na stránkách www.gtbicycles.cz

Registrovat se

5-ti letá záruka na kola značky Wilier

Na karbonové rámy této Italské značky Vám nabízíme bezplatné prodloužení záruky na 5 let pro prvního majitele. Záruka platí na silniční, gravel i MTB modely.

Prodlouženou záruku na své nové kolo Wilier získáte registrací na stránkách www.wilier.it. Registraci je nutné provést do 10 dnů od koupě!

Pozor, při registraci je třeba zadávat vše bez diakritiky!

Registrovat se

Až doživotní záruka na kola značky Giant

Na kola a vidlice značky Giant nabízíme prodlouženou záruku v následující podobě:

  • Doživotní záruka na výrobní a materiálové vady rámů(hliníkové i karbonové), mimo sjezdových kol.
  • 3 roky na celoodpružené rámy sjezdových kol
  • 10 let na výrobní a materiálové vady pevných vidlic
  • Aktuální a kompletní info vždy najdete v záručním listě

Prodlouženou záruku na své nové kolo Giant získáte registrací na stránkách www.giant-bicycles.com

Registrovat se

5-letá záruka na kola značky Rock Machine

Počínaje kolekcí 2020 nabízíme prodlouženou 5-letou záruku na rámy Rock Machine a to zcela zdarma. Prodloužená záruka se vztahuje pouze na rámy kolekce 2020 a novější.

Prodlouženou záruku můžete získat i na modely z kolekcí 2019 a starších, přesné podmínky najdete na stránkách Rock Machine: www.rockmachine.us

Registrovat se