Otevření prodejny od 10.5.2021 - Od pondělí je naše prodejna otevřena v plnohodnotném režimu. Rádi vás přivítáme a nabídneme naše služby a produkty opět "naživo"! :)

Cykloservis

Aktuálně od 7.5.2021: Běžný servis v současné době trvá 2-4 pracovní dny. Kola na servis přijímáme kdykoliv, není třeba se předem objednávat.

Poskytujeme profesionální servis jízdních kol. Naši mechanici mají více než 20 leté zkušenosti a praxi v cykloservise a pravidelně se vzdělávají i v těch nejnovějších trendech. K dispozici máme špičkově vybavenou servisní dílnu s přípravky a nářadím na všechny servisní úkony. Servis pro nás není jen práce, je to naše vášeň.


Termín vyhotovení běžného servisu je standardně do dvou dnů, ale během sezóny se může vytíženost lišit. Pro aktuální informace k servisu využijte tel. spojení nebo kontaktního formuláře zde.

  • Provádíme servis všech typů jízdních kol (i těch, která nebyla zakoupena u nás)
  • Postaráme se i o vaše elektrokolo, máme certifikaci na servis pohonů BOSCH, Giant(Yamaha), Shimano nebo Bafang
  • Vždy se snažíme vyhovět vašim časovým požadavkům, o kolo se postaráme v sezóně i mimo ní.
  • Provádíme servis odpružených vidlic, tlumičů a teleskopických sedlovek. Jsme servisní centrum Rock Shox

Profesionální cykloservis

servis-bearings

Profesionální zázemí a vybavení

Zakládáme si na poskytování špičkových služeb a ty vyžadují to nejkvalitnější nářadí, vazelíny a oleje. Na naší dílně tak používáme vybavení značek ParkTool, FinishLine, RockShox, Motorex a další. Do nářadí v naší dílně stále investujeme a máme tak specializované přípravky i na ty nejnáročnější opravy, nejnovější technologie a standardy.

IMG_0122

Odborně vyškolený personál s letitými zkušenostmi

O vaše kolo se starají naši profesionální mechanici s dlouholetou praxí v oboru a citem pro detail. Všichni se pravidelně účastní školení předních výrobců komponentů a můžeme se tak pyšnit certifikáty jako Rock Shox Service Centrum Mavic TechDealer.

Bosch-eBike-Mood-Pictures-MY2020-17

Jsme specialisté na elektrokola

Elektrokola zažívají obrovský boom a našima rukama jich ročně projdou stovky. Staráme se také o vysoce namáhaná elektrokola z půjčoven. Poradíme si s obyčejnými zadními motory i středovými pohony značek Bosch, Giant, Bafang nebo Shimano.


První garanční prohlídka po koupi kola

Ke každému kolu zakoupenému u nás poskytujeme první prohlídku v záběhu kola. Tato prohlídka se provádí po zajetí kola, tzn. po ujetí 100-150km, kdy si některé komponenty na kole "sednou" a je tak potřeba kolo zkontrolovat a doseřídit, abyste měli jistotu, že je kolo v perfektním stavu a mohli jej naplno využívat.

Tuto prohlídku nabízíme ke všem u nás zakoupeným kolům zdarma a to do tří měsíců od koupě. Podmínkou je mít s sebou záruční list a přivést kolo čisté.


Kola do servisu přijímáme bez odnímatelného příslušenství, tzn. zámky, blatníky, nosičové brašny, bidony, dětské sedačky apod. nechte prosím doma!