+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)

Opravy jízdních kol - cykloservis

Profesionální zázemí a vybavení

Zakládáme si na poskytování špičkových služeb a ty vyžadují to nejkvalitnější nářadí, vazelíny a oleje. Na naší dílně tak používáme vybavení značek ParkTool, FinishLine, RockShox, Motorex a další. Do nářadí v naší dílně stále investujeme a máme tak specializované přípravky i na ty nejnáročnější opravy, nejnovější technologie a standardy.

Odborně vyškolený personál s letitými zkušenostmi

O vaše kolo se starají naši profesionální mechanici s dlouholetou praxí v oboru a citem pro detail. Všichni se pravidelně účastní školení předních výrobců komponentů a můžeme se tak pyšnit certifikáty jako Rock Shox Service CentrumMavic TechDealer.

Jsme specialisté na elektrokola

Elektrokola zažívají obrovský boom a našima rukama jich ročně projdou stovky. Staráme se také o vysoce namáhaná elektrokola z půjčoven. Poradíme si s obyčejnými zadními motory i středovými pohony značek Bosch, Yamaha, Bafang nebo Shimano. Zabýváme se také přestavbami klasických kol na elektropohon.

 

První garanční prohlídka po koupi kola

Ke každému kolu zakoupenému u nás poskytujeme první prohlídku v záběhu kola. Tato prohlídka se provádí po zajetí kola, tzn. po ujetí 100-150km, kdy si některé komponenty na kole "sednou" a je tak potřeba kolo zkontrolovat a doseřídit, abyste měli jistotu, že je kolo v perfektním stavu a mohli jej naplno využívat.

Tuto prohlídku nabízíme ke všem u nás zakoupeným kolům zdarma a to do tří měsíců od koupě. Podmínkou je mít s sebou záruční list a přivést kolo čisté.

Kola do servisu přijímáme bez odnímatelného příslušenství, tzn. zámky, blatníky, nosičové brašny, bidony, dětské sedačky apod. nechte prosím doma!

 

Plně vybavené servisní zázemí, jsme specialisté na Rock Shox(Avid, SRAM)

Naši technici procházejí několikrát do roka odborným školeními abychom vám mohli nabídnout špičkový servis. Naší specializací je pak záruční a pozáruční servis vidlic a tlumičů Rock Shox a samozřejmě také jejich odpružených sedlovek Reverb.

 • Běžná sezónní údržba, údržba vzduchových částí
 • Čištění, výměny olejů a maziv
 • Opravy Lock Outů(zamykání), dodatečná montáž páček zamykání na řidítka
 • Přetěsnění vidlic a tlumičů, výměny tlakových a olejových těsnění
 • Výměny kluzných pouzder
 • Výměny pružin

Samozřejmostí je také oprava a repase všech hlavních značek a typů hydraulických kotoučových brzd:

 • Výměny destiček a seřízení brzd
 • Krácení hadic
 • Rovnání kotoučů
 • Odvzdušnění/naplnění
 • Rozhýbání zatuhlých pístků
 • Čištění a přetěsnění pák a třmenů
 • Frézování patek rámu a vidlic pro uchycení kotoučových brzd

MAVIC Tech Dealer

Jako autorizované servisní centrum MAVIC Tech Dealer nabízíme předprodejní i poprodejní servis všech produktů Mavic.

 • Vyškolení prodejci a mechanici vám  dokážou nabídnout takový model zapletených kol, který bude splňovat požadavky na typ jízdního kola , způsob jízdy a také  vaší postavu a váhu. Při nákupu tak získáte takový model zapletených kol Mavic, který vám umožní maximální efektivitu , komfort a bezpečnost za jízdy. Správná volba zapletených kol prodlouží í životnost samotného produktu. Pro efektivitu , komfort a vaší bezpečnost je velmi důležitá i správná volba pneumatik a jejich huštění . Každá zapletená kola mají i omezenou nosnost a podle typu a šířky pneumatik jsou stanovené i mezní hodnoty pro jejich huštění.
 • Když absolvujete v prvním roce od data prodeje dvě servisní prohlídky, získáte navíc prodloužení záruky na 3 roky. První prohlídku musíte absolvovat 30-90 dnů po nákupu zapletených kol a druhou nejpozději rok od data nákupu. Prohlídky vám TECH-DEALER zaznamená do "žlutého" záručního listu , který vám bude sloužit jako doklad pro uplatnění prodloužené 3-leté záruky.
 

Kontaktní informace

* Povinná pole