Cykloservis

CENÍK CYKLOSERVISU A ONLINE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Poskytujeme profesionální servis jízdních kol. Naši mechanici mají více než 20 leté zkušenosti a praxi v cykloservise a pravidelně se vzdělávají i v těch nejnovějších trendech. K dispozici máme špičkově vybavenou servisní dílnu s přípravky a nářadím na všechny servisní úkony. Servis pro nás není jen práce, je to naše vášeň.

  • Provádíme servis všech typů jízdních kol (i těch, která nebyla zakoupena u nás)
  • Postaráme se i o vaše elektrokolo, máme certifikaci na servis pohonů BOSCH, Giant(Yamaha), Shimano nebo Bafang
  • Vždy se snažíme vyhovět vašim časovým požadavkům, o kolo se postaráme v sezóně i mimo ní.
  • Provádíme servis odpružených vidlic, tlumičů a teleskopických sedlovek. Jsme servisní centrum Rock Shox

Ceník servisu a objednání termínu

Nad rámec našich individuálních servisních služeb vám nabízíme také ucelené servisní balíčky pro snadný výběr servisního zásahu podle vašich potřeb. Podrobný popis a ceník servisních balíčků včetně možnosti online objednání termínu servisu najdete na samostatné stránce zde:

CENÍK CYKLOSERVISU A ONLINE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Profesionální cykloservis

servis-bearings

Profesionální zázemí a vybavení

Zakládáme si na poskytování špičkových služeb a ty vyžadují to nejkvalitnější nářadí, vazelíny a oleje. Na naší dílně tak používáme vybavení značek ParkTool, FinishLine, RockShox, Motorex a další. Do nářadí v naší dílně stále investujeme a máme tak specializované přípravky i na ty nejnáročnější opravy, nejnovější technologie a standardy.

IMG_0122

Odborně vyškolený personál s letitými zkušenostmi

O vaše kolo se starají naši profesionální mechanici s dlouholetou praxí v oboru a citem pro detail. Všichni se pravidelně účastní školení předních výrobců komponentů a můžeme se tak pyšnit certifikáty jako Rock Shox Service Centrum Mavic TechDealer.

Bosch-eBike-Mood-Pictures-MY2020-17

Jsme specialisté na elektrokola

Elektrokola zažívají obrovský boom a našima rukama jich ročně projdou stovky. Staráme se také o vysoce namáhaná elektrokola z půjčoven. Poradíme si s obyčejnými zadními motory i středovými pohony značek Bosch, Giant, Bafang nebo Shimano.


Kola do servisu přijímáme bez odnímatelného příslušenství, tzn. zámky, blatníky, nosičové brašny, bidony, dětské sedačky apod. nechte prosím doma!

CENÍK CYKLOSERVISU A ONLINE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ