Novinka - Expresní doručení po Praze do 60 minut kurýry WOLT! Od 119Kč!

Cykloservis

CENÍK CYKLOSERVISU A ONLINE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Poskytujeme profesionální servis jízdních kol. Naši mechanici mají více než 20 leté zkušenosti a praxi v cykloservise a pravidelně se vzdělávají i v těch nejnovějších trendech. K dispozici máme špičkově vybavenou servisní dílnu s přípravky a nářadím na všechny servisní úkony. Servis pro nás není jen práce, je to naše vášeň.

  • Provádíme servis všech typů moderních jízdních kol (i těch, která nebyla zakoupena u nás)
  • Používáme výhradně značkové nářadí(Park Tool, Wera, Endurobearings...), originální náhradní díly a profesionální maziva(Motorex, Finish Line), oleje a náplně (Shimano, SRAM, Rock Shox, Brunox...)
  • Kromě lanek a bovdenů se kamarádíme také s jedničkami a nulami elektronických sad Shimano Di2, SRAM AXS a Campagnolo EPS
  • Postaráme se také o vaše elektrokolo, máme certifikaci na servis pohonů BOSCH, Giant(Yamaha), Shimano, Fazua nebo Bafang
  • Vždy se snažíme vyhovět vašim časovým požadavkům, o kolo se postaráme v sezóně i mimo ní.
  • Provádíme servis odpružených vidlic, tlumičů a teleskopických sedlovek. Jsme servisní centrum Rock Shox

Garanční prohlídka

Ke každému kolu zakoupenému u nás poskytujeme první prohlídku v záběhu kola. Tato prohlídka se provádí po zajetí kola, tzn. po ujetí 100-150km, kdy si některé komponenty na kole "sednou" a je tak potřeba kolo zkontrolovat a doseřídit, abyste měli jistotu, že je kolo v perfektním stavu a mohli jej naplno využívat.

Více informací k garanční prohlídce a možnost rezervace termínu najdete zde.

Ceník servisu a objednání termínu

Nad rámec našich individuálních servisních služeb vám nabízíme také ucelené servisní balíčky pro snadný výběr servisního zásahu podle vašich potřeb. Podrobný popis a ceník servisních balíčků včetně možnosti online objednání termínu servisu najdete na samostatné stránce zde:

CENÍK CYKLOSERVISU A ONLINE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Profesionální cykloservis

servis-bearings

Profesionální zázemí a vybavení

Zakládáme si na poskytování špičkových služeb a ty vyžadují to nejkvalitnější nářadí, vazelíny a oleje. Na naší dílně tak používáme vybavení značek ParkTool, FinishLine, RockShox, Motorex a další. Do nářadí v naší dílně stále investujeme a máme tak specializované přípravky i na ty nejnáročnější opravy, nejnovější technologie a standardy.

IMG_0122

Odborně vyškolený personál

O vaše kolo se starají naši profesionální mechanici s dlouholetou praxí v oboru a citem pro detail. Pravidelně se účastníme a vzděláváme na školeních předních výrobců komponentů a můžeme se tak pyšnit certifikáty jako Rock Shox Service Centrum, Mavic TechDealer, Shimano STEPS a Di2 a mnoha dalšími.

Bosch-eBike-Mood-Pictures-MY2020-17

Jsme specialisté na elektrokola

Elektrokola zažívají obrovský boom a našima rukama jich ročně projdou stovky. Staráme se také o vysoce namáhaná elektrokola z půjčoven. Poradíme si se značkovými středovými pohony značek Bosch, Giant, Fazua, Bafang nebo Shimano, jejichž jsme certifikovanými servisními partnery.


Kola do servisu přijímáme bez odnímatelného příslušenství, tzn. zámky, blatníky, nosičové brašny, bidony, dětské sedačky apod. nechte prosím doma! Montáž vlastních přinesených dílů je zpoplatněna +50% k ceně práce.

CENÍK CYKLOSERVISU A ONLINE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ