Odpružené vidlice

PIKE

Odpružená přední vidlice se stará o vaše pohodlí během jízdy na nerovném povrchu, o její plynulost a o přilnavost předního kola. Při jízdě v terénu vám kvalitní vidlice pomůže získat jistotu při ovládání kola. Správně nastavená vidlice zklidní kolo, které tancuje na kamenech a kořenech a umožní tak jezdci bezpečněji, přesněji a rychleji navigovat kolo obtížným terénem.

Při výběru vidlice je zásadní průměr kol, na který je určena(29", 27.5", 700C) a následně zdvih, který by měl odpovídat zaměření rámu a výrobcem doporučenému rozsahu zdvihu. Dále je potřeba také vzít v potaz sloupek (rovný 1 1/8" nebo zkosený tzv. taper 1 1/8" -> 1 1/2") a typ přední osy (nejčastěji 15x100mm, BOOST 15x110mm, ale jsou i další rozměry).

Většina vidlic v naší nabídce využívá vzduchové pružení pro maximální snadnost nastavení pro všechny typy jezdců a snadné ladění chování vidlice. U základních modelů se můžete setkat také s pružením vinutou ocelovou pružinou. Vzduchové pružení je přirozeně progresivní, ale je možné tuto charakteristiku také ladit pomocí tzv. Bottomless tokenů. Ty nejlepší vidlice umožňují široké možnosti ladění tlumení - jak tlumení odskoku, tak tlumení komprese - pro dosažení doslova snových jízdních vlastností.

Naše specialita jsou odpružené vidlice(a samozřejmě také tlumiče) značky Rock Shox. Jsme nejen dlouholetými prodejci, ale také autorizovaným servisním centrem Rock Shox. S vidlicemi této značky máme dlouholeté zkušenosti a něco jsme na nich už odjezdili. Můžeme vám tak poradit nejen s výběrem toho správného modelu na váš styl jízdy a na vaše kolo, ale také poradit s nastavením, aby vidlice fungovala, tak jak má, a jízda vás na ní bavila.

Nejprodávanější

Rock Shox Bottomless tokens 35mm
 
99 Kč
Rock Shox Bottomless tokens 32mm
 
99 Kč
144 položek celkem
Polepy na vidlici Rock Shox Decal Kit TLD 35mm BLUE/YELLOW
Akce
829 Kč –22 %
649 Kč

Sada polepů na vidlice Rock Shox s vnitřními nohami 35mm, limitovaná edice TLD.

ASP_00070567_1_1
Nahoru
Další produkty
×