Garanční prohlídka zdarma ke kolu

Garanční prohlídka

Ke každému kolu zakoupenému u nás poskytujeme zdarma první servisní prohlídku po zakoupení kola. Tato prohlídka se provádí po zajetí kola, tzn. po ujetí 100-150km, kdy si některé komponenty na kole "sednou" a je tak potřeba kolo zkontrolovat a doseřídit, abyste měli jistotu, že je kolo v perfektním stavu a mohli jej naplno využívat.

Někteří výrobci nabízejí možnost prodloužit záruku na vybrané komponenty nebo na rám kola a je to často podmíněné tím, aby proběhla řádně a včas garanční prohlídka a případné další servisy v předepsaných intervalech. Podrobnější informace vám rádi poskytneme, neváhejte se na nás obrátit.

Kdy?

Garanční prohlídka se provádí nejpozději do tří měsíců od koupě kola a po najetí 100 až 150km, podle toho, co nastane dříve.

Ne každý jezdí na kole také v zimě, takže pokud si u nás pořídíte kolo v zimním období mezi 15. říjnem až 15. únorem, automaticky vám prodloužíme lhůtu na provedení garanční prohlídky až do 1. června.

Za kolik?

Tuto prohlídku nabízíme zdarma ke všem kolům zakoupeným u nás nebo u našich smluvních partnerů. Podmínkou je mít s sebou záruční list a přivést kolo čisté.

Garanční prohlídku vám můžeme provést také na kolech, která nejsou od nás, záruční list vám potvrdíme. Cena se odvíjí od rozsahu provedených prací.

Jak dlouho trvá?

V případě rezervace termínu na 10:00 bude kolo hotové ještě ten samý den, nejčastěji okolo 14 - 15 hod.

O naše zákazníky pečujeme přednostně a tak si na garanční prohlídky necháváme volnou kapacitu i v nejvyšší sezóně. Své kolo můžete přivést i bez objednání. Kdykoliv během naší otevírací doby mimo pátku, tzn. od pondělí do čtvrtka, od 10:00 do 17:30 hod. Hotové bude následující pracovní den odpoledne (v případě přivezení ve čtvrtek bude hotové v pondělí odpoledne).

Rezervace

Rezervaci termínu si můžete vytvořit online v našem rezervačním systému: