Sedlovka Giant Contact SLR D Fuse Seatpost

3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Inovativní karbonová sedlovka typu D-Fuse ve svém nejpohodlnějším a nejluxusnějším provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní karbonová sedlovka typu D-Fuse ve svém nejpohodlnějším a nejluxusnějším provedení. Tato nová celokarbonová sedlovka D-Fuse SLR je díky nově optimalizovanému rozložení karbonových vrstev o 20 procent poddajnější než karbonová sedlovka D-Fuse s hliníkovým zámkem. Díky speciálnímu profilu ve tvaru písmene D sedlovky D-Fuse mírně pruží, čímž velmi dobře absorbují (tlumí) vibrace přicházející od povrchu. Na samotném rámu kola tak není nutné používat jakákoli mechanická tlumící zařízení nebo speciální vložky. Sedlovky typu D-Fuse jsou kompatibilní jen s konkrétními modely kol Giant a Liv, jejichž rámy jsou navrženy právě pro tento typ sedlovky.

  • Materiál: vysoce kvalitní karbonový kompozit
  • Velmi lehká a zároveň vysoce pevná jednodílná konstrukce
  • Optimalizované rozložení karbonových vrstev pro ještě vyšší poddajnost
  • O 20 % vyšší poddajnost, než jakou má karbonová sedlovka D-Fuse s hliníkovým zámkem
  • Vysoce pevný karbonový zámek sedla
    Kompatibilní s ližinami sedla 7 mm a 9 mm
    Pasuje pouze do rámů Giant a Liv s D-Fuse sedlovou trubkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedlovky
Hmotnost: 185 g
Délka: 395 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Giant je skutečným obrem, nejen díky názvu. Je to největší výrobce kol na světě, který své výrobní kapacity nabízí i mnoha dalším světovým značkám jízdních kol.

Giant je přední světová značka vysoce kvalitních jízdních kol a cyklistického vybavení. Jako součást skupiny Giant Group, která byla založena v roce 1972, spojuje značka Giant zručnost, pokročilé technologie a inovativní design.

Giant je již dlouho jedním z hlavních inovátorů v cyklistice. Zavedl lehčí a pevnější hliníkové rámy v době, kdy průmyslovým standardem byla ocel. Byl první, kdo vyrobil kola z uhlíkových vláken široce dostupná světu. Design moderních silničních kol definoval pomocí geometrie Compact Road. A patentované odpružení Maestro způsobilo revoluci v segmentu celoodpružených kol.