Zapletená kola HUNT 54 UD Carbon Spoke Disc

37 490 Kč 30 983 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Unašeč / Ořech
Můžeme doručit do:
18.6.2021

Ultimátní karbonové výplety na silniční a all-road použití. Vysoké karbonové ráfky se super-rychlým profilem Aerodynamicist vyvinutým v aerodynamickém tunelu, zapletené na extrémě pevných a tuhých karbonových drátech.

Výplety HUNT je možné zakoupit pouze osobně u nás na prodejně!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výplety HUNT je možné zakoupit pouze osobně u nás na prodejně!

HUNT 54 UD Carbon Spoke Disc - určení

Díky použití prověřené technologie TaperLock Carbon Spoke je možné vytvořit ultimátně tuhá a lehká silniční kola postavená na karbonovém ráfku a karbonových drátech v plně servisovatelném balíčku - je možné je běžně centrovat, jako jakékoliv jiné výplety. Tyto výplety z dílny britského výrobce HUNT byly stvořeny, aby poskytly nevídanou boční tuhost v neuvěřitelně lehkém a uživatelsky příjemném provedení.

Karbonové dráty ve výpletu nabízejí výrazně stranovou stabilitu, než identické kolo zapletené na železných drátech a navíc jsou také výrazně lehčí. Navíc přinášejí další vlastnosti, které jsou pro karbon přirozené a tím je absorbce vibrací, čímž zvyšují komfort z jízdy a přilnavost k povrchu.

Karbonové ráfky řady Aerodynamicist s šíří 29mm byly exkluzivně vyvíjeny v aerodynamickém tunelu a patří k nejrychlejším profilům na trhu. Zároveň jsou plně kompatibilní s jakýmikoliv plášti a je možné použít i bezdušové pláště - tubeless ready.

Přehled vlastností

  • Ráfky: Specifický profil ráfku typu Aerodynamicist, vyvinut a vyroben zcela od základu v HUNT. Karbonová vlákna Toray T700/T800. Jednosměrná vlákna v ráfku s 3K pletením na namáhaných místech kolem patky a niplů. Tubeles ready.
  • Náboje: TaperLock Sprint straight-pull náboje vyvinuté pro karbonové dráty s hliníkovou osičkou. Volnoběh s třikrát aktivovanými praporky poskytuje aktivaci každých 7.5˚. Ocelová vložka na hliníkovém unašeči zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti "zakousnutí" kazety.
  • Osy: Snadno adaptovatelné, vhodné pro všechny současné standardy: Přední - Rychloupínák nebo pevná osa 12/9mm, Zadní - Rychloupínák nebo pevná osa, 12x142, 12x135, 10x135.
  • Pláště: 20mm vnitřní šířka ráfku vytváří široký profil pláště, skvělé s bezdušovými plášti 25C až 28C, vhodné do maximální šíře 50C. Vhodné také pro klasické pláště na duších.

V balení

  • Výplety přední + zadní
  • Bezdušová páska (již nalepena)
  • Bezdušové ventilky
  • Adaptéry pro kotouče na 6 děr

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výplety pro silniční kola
Záruka: 2 roky
? Průměr kol: 700C
Hmotnost: 1456 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HUNT BIKE WHEELS | THE RIDER FIRMHunt_logo