Výměna nevhodného dárku do 12.1.2024

0 Kč 0 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Možnosti doručení

Pro vaše větší pohodlí při výběru vánočních dárků jsme prodloužili možnost výměny zboží. Produkty zakoupené od 11.11. 2023 je možné zaslat na výměnu až do 12. 1. 2024.

Pamatujte prosím, že pro bezproblémové vyřízení musí být zboží vráceno nepoužité, v původním obalu, se všemi visačkami a samozřejmě s dokladem o koupi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro vaše větší pohodlí při výběru vánočních dárků jsme prodloužili možnost výměny zboží. Veškeré zboží zakoupené od 11.11. 2023 je možné zaslat nebo přinést na výměnu až do 12. 1. 2024. Nad rámec zákonného práva na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od koupě, které tímto není dotčeno.

Jak to funguje?

  • Pokud se dárek nebude líbit, zašlete ho nebo přinesete nepoužitý, nepoškozený a nerozbalený na naši prodejnu do 12. 1. 2024. Vřele doporučujeme využít náš formulář pro vratky a reklamace.
  • Po vrácení nepoužitého, nerozbaleného a nepoškozeného zboží vám zašleme poukaz na další nákup.
  • Poukaz využijete na nákup jiného dárku nebo zboží na finebike.cz. Poukaz je platný až do 23. 2. 2024. Tento poukaz je možné uplatnit také na naší prodejně.

Službu Výměna nevhodného dárku není možné využít na produkty zakoupené na splátky. Poukaz není směnitelný za peníze. Hodnotu poukazu lze vyčerpat pouze jednorázovým nákupem. V případě, že hodnota zakoupeného zboží bude nižší než hodnota poukazu, poskytovatel objednateli nevrací žádné peníze. Pokud se na produkt nevztahuje zákonná možnost vrácení zboží do 14 dnů, pak na něj není možné uplatnit ani tuto akci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: