Novinka - Expresní doručení po Praze do 60 minut kurýry WOLT! Od 119Kč!

Vidlice Rock Shox SID SL Select Charger RL 3Position Remote 29 SB 110 BLK 44D1

20 999 Kč –20 %
Vidlice Rock Shox SID SL Select Charger RL 3Position Remote 29 SB 110 BLK 44D1
20 999 Kč –20 % 16 679 Kč 13 784 Kč bez DPH
2 - 3 Dny
Možnosti doručení
Když se rozsvítí startovní světla, je SID SL ta vidlice, kterou potřebujete. Super lehká vidlice určena pro nejtěžší závody. V nové lehčí a ještě lepší generaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpružená vidlice SID SL Select Charger RL - 3P Dálkově uzamykatelná z řidítek 29" Boost™ 15x110 110mm Black hliníkový kónický sloupek 44offset DebonAir (součástí balení blatníček na rychlosvorky, ježek, Maxle Stealth osa)(Ovládání NENÍ součástí balení) D1

Už v 90. letech otřásl SID světovým pohárem cross-country a stal se nezpochybnitelným šampionem mezi vidlicemi. Moderní tratě a kola dnes ale vyžadují odpružení, které jde daleko nad rámec pouhé úspory gramů. Nová řada odpružení SID proto nabízí něco pro každého jezdce XC. Od lehkého modelu SID SL až po jeho sourozence SID se zdvihem 120 mm a robustnějším tělem. Ať už si ale vyberete jakoukoli verzi, získáte vidlici s plynulým nastavením a perfektním tlumením.

BUDOUCNOST XC JE TADY

Neříkejme tomu downcountry vidlice… nebo možná říkejme? SID funguje stejně dobře jako enduro vidlice, aniž by obětovala svoji efektivitu a nízkou hmotnost, kterou závodníci XC potřebují. Nový třípolohový systém komprese umožňuje jezdci maximálně využít vynaložené watty, projet rychleji a s větší kontrolou náročné pasáže i stoupat efektivně a s maximální trakcí v technických výjezdech.

Všechny nové vidlice SID mají nové systémy tlumení a novou vzduchovou pružinu. Díky tomu mohl být zvětšen objem obou vzduchových komor, zejména té negativní, která díky tomu dokonale utlumí drobné nerovnosti. Vylepšená, patentovaná směs maziva a elegantně přepracovaná korunka vidlic představuje už jen pomyslnou třešničku na dortu se jménem SID.

VRCHOLNÉ INŽENÝRSTVÍ  

Od shora dolů si můžete všimnout, jak se SID Ultimate a SID SL Ultimate změnily. Může za to především nová hliníková korunka, která je lehčí než kdykoli předtím. Toto vylepšení znamená, že SID SL kraluje v superlehkém XC aniž by to bylo na úkor tuhosti a přesnosti řízení.

Každý má rád ikonickou spolupráci. Výsledkem jedné takové pokračující spolupráce s Maxima Racing Oils je nové mazivo Maxima Plush Dynamic Suspension Lube. Patentovaná směs vytvořená speciálně pro novou řadu tlumičů RockShox představuje dokonalou mazací směs, která zvyšuje životnost odpružení a umožňuje každé součásti bezproblémově spolupracovat za všech teplot. 

VÍCE OBJEMU PRO DEBONAIR+ 

Vzduchové tlumení DebonAir+ je ještě více vyladěné. Zásadním vylepšením je zvětšení objemu obou vzduchových komor. O 50 % větší objem u negativní komory a o 16 % více objemu pro pozitivní vzduchovou komoru. Tím se změnila křivka tlumení a větší možnosti nastavení tlaku přináší opravdu znatelný rozdíl zejména ve středním zdvihu. Chcete více pohodlí? Snižte tlak o 10 PSI. Více opory? Přidejte 10 PSI.

Počáteční zdvih u nového SIDu je znatelně pružnější. Částečně je to způsobeno větším objemem vzduchu v záporné komoře a částečně také novou vinutou pružinou, která nahrazuje gumový doraz. To pomáhá především na menších nerovnostech udržovat pohodlí a trakci v počátečním zdvihu. 

NOVÝ SID SL 

NEUVĚŘITELNĚ LEHKÝ 

Když se rozsvítí startovní světla, je SID SL ta vidlice, kterou potřebujete. Super lehká vidlice určena pro nejtěžší závody. Kromě snížení hmotnosti o každý možný gram byl přidán nový třípolohový (3P) systém nastavení tlumení. Lock, Open a nově také Pedal. SID SL je nyní dostupný i ve variantě se zdvihem 110 mm. 

SID SL ULTIMATE 3P 

Cross-country puristé…právě kvůli vám je SID SL Ultimate nejlehčí XC vidlice na trati. Hmotnost však nemá význam bez prvotřídního výkonu a odolnosti. Vidlice SID SL je proto vybavena novou vzduchovou pružinou Charger Race Day 2 s třípolohovým (3P) tlumením komprese a konstrukcí zvyšující pevnost a životnost vidlice. 

SID SL SELECT 3P a 2P 

Cross-country není složité a SID SL Select nabízí přímou rychlost připravenou na závod ve velice lehkém balení. Díky zmodernizované tlumící patroně Charger XC máte větší kontrolu a možnosti nastavení než kdykoli předtím. Můžete vybírat mezi třípolohovým nebo dvoupolohovým nastavením komprese.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpružené vidlice
? Průměr kol: 29"
Modelová řada: SID
Offset vidlice: 44mm (29")
Rozměr osy: 15x110mm Boost
Typ brzdy: Kotoučová
Typ pružení: DebonAir
Zdvih: 110mm
Typ osy: Maxle Stealth
Modelové označení: Select
Sloupek: 1-1/8" -> 1.5" Tapered
Umístění nastavení: 3 position remote (Cable Pull 7mm + 7mm– sold separately)
Povrchová úprava horních noh: Fast Black
Nastavení tlumení: Extl rebnd, 3 pos remote (open/pedal/lock)
Materiál korunky: Kovaná, Dutá hliníková
Minimální velikost kotouče: 160mm
Maximální velikost kotouče: 200mm
Typ horních noh: 32mm straight wall aluminum
Typ spodních noh: Magnesium
Délka od osy ke korunce: 516
Maximální průměr pláště (mm): 751
Maximální šířka pláště (mm): 60
Tokeny: 0/3 Tokens
Typ tlumení: Charger RL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: