Sada SRAM XX Eagle Transmission AXS T-Type

Akce
Značka: SRAM
59 999 Kč –18 %
Sada SRAM XX Eagle Transmission AXS T-Type
59 999 Kč –18 % 48 859 Kč 40 379 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Sada SRAM XX Eagle Transmission AXS T-Type
Akce
165 mm
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do: 12.12.2023
59 999 Kč
48 859 Kč
40 379 Kč bez DPH
Sada SRAM XX Eagle Transmission AXS T-Type
Akce
170 mm
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do: 12.12.2023
59 999 Kč
48 859 Kč
40 379 Kč bez DPH
Sada SRAM XX Eagle Transmission AXS T-Type
Akce
175 mm
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do: 12.12.2023
59 999 Kč
48 859 Kč
40 379 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

XX T-Type Eagle Transmission AXS sada (Součástí balení - přehazovačka s baterií a nabíječkou, řadič POD Ultimate, Kliky XX Q174 CL55 DUB MTB Wide 165mm s 32zubovým převodníkem pro přímou montáž a chrániči, řetěz 126 článků, kazeta XS-1297 10-52 zubů)

Přehazovačky SRAM Eagle Transmission

Přehazovačka SRAM Eagle T-type zásadně mění vztah mezi kazetou a přehazovačkou. Přehazovačka se montuje na pevnou osu zadního kola a je navržena jako integrovaná, vzájemně nezávislá komponenta pohonu. Tato převratná metoda uchycení vytváří mnohem pevnější spojení mezi přehazovačkou a rámem kola. Navíc zajišťuje vždy přesnou pozici přehazovačky vzhledem ke kazetě a rámu kola, takže již nejsou potřeba žádné šrouby pro nastavování horního a spodního dorazu. Přehazovačky jsou vybaveny stejně jako předchozí generace ochranou proti přetížení, kdy se v případě nárazu motorek odpojí, čímž dá přehazovačce volnost pohybu a následně ji zase vrátí do původní polohy. Nový, více zastrčený profil přehazovačky také zvyšuje její odolnost a vychází vstříc její údržbě. Novinkou pro další zvýšení výkonu v závodě je spodní kladka s takzvaným Magic Wheel, které se v případě zaseknutí předmětu stále točí. Toto vylepšení najdeme na modelech XX SL a XX Eagle. Přehazovačky Eagle T-type mají v případě potřeby vyměnitelnou vnější část chránící přehazovačku i kryt kloubu.  

Podmínkou pro montáž těchto přehazovaček je rám se standardem uchycení UDH.

Nové řazení AXS nabízí nižší hmotnost, přepracovanou ergonomiivýrazně lepší rozsah nastavení. Vyznačuje se dvoutlačítkovou konstrukcí „click and fire“ s intuitivním ovládáním. Navíc umožňuje jezdcům přizpůsobit přiřazení tlačítek prostřednictvím aplikace AXS. Díky jedinečnému designu a velkému rozsahu nastavení lze řazení AXS namontovat na levou i pravou ruku.

Sada klik SRAM XX EAGLE

Kliky XX Eagle sbírají již roky medaile z mistrovství světa a dalších nejprestižnějších podniků. XX Eagle DUB jsou jejich další evolucí. Konstrukce z karbonových vláken s pěnovým jádrem zajišťuje vysokou pevnost a co nejnižší hmotnost. Kliky s napřímo montovanými převodníky jsou nově vybaveny odnímatelným a vyměnitelným systémem bash guard, který chrání převodník před poškozením. 

Nový SRAM Eagle Transmission

Značka SRAM představila zcela nové MTB sady SRAM Eagle Transmission (T-type). Od představení první dvanáctirychlostní sady s označením Eagle uběhlo již 6 let, od převodového systému pouze s jedním převodníkem dokonce 11 let. A za tu dobu se povedlo tyto systémy doladit na maximální možnou úroveň. Na základě těchto dlouhodobých zkušeností začal SRAM vyvíjet úplně nový systém, který odstraňuje slabiny stávajících, a díky kterému bude možné dosáhnout úplně nové úrovně výkonu. Inženýři se zaměřili na celé rozhraní pohonného systému s cílem vytvořit perfektně funkční celek s minimem možných odchylek a nastavení. SRAM Eagle T-type je první převodový systém horských kol svého druhu, který představuje zcela novou úroveň a nová očekávání vůči celku. 

Nový SRAM Eagle byl navržen a zkonstruován pro nejnáročnější jezdce na světě. Celý systém je postaven okolo pevné osy zadního kola. Díky tomu je výrazně robustní, plně integrovaný a společně s bezdrátovým ovládáním nabízí takovou rychlost a odezvu řazení, kterou jsme ještě neměli možnost pocítit. Zjednodušuje, zesiluje a posouvá životnost na novou hranici. Nepoužívá patku přehazovačky ani seřizovací šrouby a umožňuje přesné řazení i v maximálním tahu. Eagle T-type přináší absolutní revoluci v tom, jak funguje převodový systém na horském kole.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady komponentů pro horská kola
Modelová řada: SRAM XX T-Type

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: