Plášť Maxxis Aggressor EXO TR kevlar, 29x2.50" WT

1 299 Kč 1 074 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Aggressor je guma pro agresivní trailové jezdce. Nepřináší radikálně vysoký vzorek, ale naopak značně sofistikovaný dezén s velkým množstvím záběrových hran pro navýšení přilnavosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka pro rok 2016 nabízená v rozměrech 27,5“ a 29". Aggressor je guma pro agresivní trailové jezdce. Nepřináší radikálně vysoký vzorek, ale naopak značně sofistikovaný dezén s velkým množstvím záběrových hran pro navýšení přilnavosti. Jeho střed je pouze středně vysoký, zato boční výstupky jsou záměrně posílené, aby se guma dobře zařezávala a jistě vedla směr.

Pro trailové ježdění je možné jej obout dopředu i dozadu, pro jízdu v ostřejším a sypkém terénu se nám osvědčil zejména jako zadní plášť v kombinaci s Minion DHF vpředu.

Dnešní doba maximálně přeje bezdušovým systémům využívajícím těsnící mléka. Tomuto trendu plně odpovídají pláště Maxxis z řady TR. Ty jsou na jedné straně podstatně lehčí než dříve užívané varianty LUST (Light UST), přitom jejich konstrukce a tvar patek dokonale splňují potřeby bezdušových setů. Pláště bez duše lze vozit s nižším tlakem, díky čemuž vzroste styčná plocha, schopnost vzorku kopírovat terén a zároveň odpadá riziko proražení, tedy poškození duše. V neposlední řadě dochází k úspoře hmotnosti a díky absenci samostatné duše se sníží i tření uvnitř kola.

Doplňkové parametry

Kategorie: 29"
Modelová řada: Aggressor
Rozměr pláště: 29"
Šířka pláště: 2.50"
? Technologie plášťů: EXO Protection, Tubeless Ready
Typ: Kevlarová patka (skládací)
TPI: 60
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: