Helma KASK Elemento, Red

9 390 Kč –4 %
Helma KASK Elemento, Red
9 390 Kč –4 % 8 999 Kč 7 437 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Revoluční helma KASK ELEMENTO - Při hledání nejvyššího výkonu byste měli od přilby očekávat více než "jen" vynikající aerodynamiku a nízkou hmotnost. Elemento má revoluční, nový design s pokročilými technologiemi, které zajišťují tu nejlepší bezpečnost a tepelný komfort.

Detailní informace

52 - 58 cm
Skladem na prodejně
9 390 Kč
8 999 Kč
7 437 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Revoluční helma KASK ELEMENTO - Při hledání nejvyššího výkonu byste měli od přilby očekávat více než "jen" vynikající aerodynamiku a nízkou hmotnost. Elemento má revoluční, nový design s pokročilými technologiemi, které zajišťují tu nejlepší bezpečnost a tepelný komfort.

Bez ohledu na to, kde jezdíte: na silnici, v terénu, cyklokros nebo na gravelu (nebo na všech čtyřech). Model Elemento byl navržen ve spolupráci s cyklistickým týmem INEOS Grenadiers a je určen profesionálním a poloprofesionálním sportovcům. Očekávejte nové standardy z hlediska aerodynamiky, odvětrávání a výkonu; nečekejte nic jiného než revoluční přilbu pro trénink a závody.

Model Elemento byl navržen tak, aby byl super-aerodynamický a zároveň umožňoval vysokou úroveň ventilace díky své inovativní konstrukci a zavedení průkopnických technologií, jako je Fluid Carbon 12 a Multipod.

Kompozitní technopolymer Fluid Carbon 12 pohlcuje více energie z nárazu než tradiční materiály a rovnoměrněji rozkládá vzniklou sílu po celé přilbě. Tato výhoda umožnila technikům společnosti KASK zvětšit velikost vnitřních kanálků, což zlepšuje ventilaci, a zároveň zmenšit velikost větracích otvorů pro lepší aerodynamiku. Multipod je patentované vnitřní polstrování společnosti KASK vyrobené 3D tiskem. Tento elastomerový materiál umožňuje přilbě lépe odolávat energii vznikající při lineárních a rotačních nárazech. Multipod funguje izotropně, což znamená, že odolává energii z nárazů stejně bez ohledu na směr působení síly. Systém uchycení přilby Elemento OCTOFIT+ umožňuje jemnější přizpůsobení, které zajišťuje větší bezpečnost a stabilitu. Reflexní grafika na zadní straně zvyšuje viditelnost jezdce.

Bližší pohled

Technologie & Design

  • Revoluční vnější plášť z technopolymeru Fluid Carbon 12  umožňuje snížit tloušťku EPS skořepiny a dosáhnout lepší aerodynamiky a větrání
  • Upínací systém OctoFit+ - pro výbornou stabilitu, perfektní fit a pohodlí
  • Výstelky z Merino vlny na čele
  • 3D tištěné výstelky Multipod na svršku zvyšují ochranu při rotačních nárazech, pohltí více energie přímého nárazu a zajišťují maximální ventilaci
  • Aero Control - optimalizovaný vnější i vnitřní tvar testovaný v aero tunelu pro ty nejlepší možné vlastnosti z hlediska (a) aerodynamiky v reálném světě a při reálném větru, (b) optimalizované průduchy pro nejlepší možné odvětrání

Jak změřit svou velikost

Abyste správně změřili velikost své hlavy, budete potřebovat krejčovský metr. Omotejte si jej kolem hlavy, těsně nad ušima a vodorovně, příliš neutahujte. Jakmile budete mít obvod své hlavy změřený, použijte následující tabulky pro zjištění správné velikosti helmy.

Tento postup berte jako orientační, vždy doporučujeme vybranou helmu vyzkoušet, protože se mohou lišit tvarem, hloubkou a celkovým fitem. Pouze tak můžete vybrat komfortní a dobře padnoucí helmu.

Velikostní tabulky helem KASK


Obvod v cm
S
48 - 56
M
52 - 58
L
59 - 62
XL
61 - 64
Helma KASK Elemento, Red

Doplňkové parametry

Kategorie: Silniční a MTB XC
Modelová řada: Kask Elemento
? Modelový rok: 2024
Pohlaví: Unisex
? Zaměření: Výkonnostní, Závodní
Hmotnost: 260g (vel. M)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: