Novinka - Expresní doručení po Praze do 60 minut kurýry WOLT! Od 119Kč!

Garanční prohlídka

Proč?

Ke každému kolu zakoupenému u nás poskytujeme zdarma první servisní prohlídku po zakoupení kola. Tato prohlídka se provádí po zajetí kola, tzn. po ujetí 100-150km, kdy si některé komponenty na kole "sednou" a je tak potřeba kolo zkontrolovat a doseřídit, abyste měli jistotu, že je kolo v perfektním stavu a mohli jej naplno využívat.

Někteří výrobci nabízejí možnost prodloužit záruku na vybrané komponenty nebo na rám kola a je to často podmíněné tím, aby proběhla řádně a včas garanční prohlídka a případné další servisy v předepsaných intervalech. Podrobnější informace vám rádi poskytneme, neváhejte se na nás obrátit.

Kdy?

Garanční prohlídka se provádí nejpozději do tří měsíců od koupě kola a po najetí 100 až 150km, podle toho, co nastane dříve.

Ne každý jezdí na kole také v zimě, takže pokud si u nás pořídíte kolo v zimním období mezi 15. říjnem až 15. únorem. automaticky vám prodloužíme lhůtu na provedení garanční prohlídky až do 1. června.

TIP: Na většinu jízdních kol z naší nabídky si můžete zdarma prodloužit záruku jednoduchou online registrací po zakoupení kola. Nezapomeňte na to, je to časově omezené.

Návod najdete zde.

Garanční prohlídka

Za kolik?

Tuto prohlídku nabízíme zdarma ke všem kolům zakoupeným u nás nebo u našich smluvních partnerů. Podmínkou je mít s sebou záruční list a přivést kolo čisté.

Garanční prohlídku vám můžeme provést také na kolech, která nejsou od nás, záruční list vám potvrdíme. Cena se odvíjí od rozsahu provedených prací. Obvykle je to cca 1:00h až 1:15h práce.

Jak dlouho trvá?

O naše zákazníky pečujeme přednostně a tak si na garanční prohlídky necháváme volnou kapacitu i v nejvyšší sezóně.

V případě rezervace termínu na 10:00 (Po-čt) bude kolo hotové ještě ten samý den, nejčastěji okolo 14 - 15 hod. V případě rezervace termínu v pátek, bude kolo hotové v pondělí odpoledne.

V případě rezervace termínu po 11:00 (Po-čt), bude kolo hotové následující pracovní den odpoledne. V případě rezervace termínu v pátek, bude kolo hotové v pondělí odpoledne.

Rezervace

Rezervaci termínu si můžete vytvořit online v našem rezervačním systému: