Displej pro elektrokola Bosch Kiox 500

3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Možnosti doručení

2,8" velký barevný displej pro elektrokola s pohonem Bosch Smart System. Lze jej intuitivně ovládat pomocí řídicí jednotky, je kompaktní a chráněný proti stříkající vodě a prachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kiox 500 je displej pro Bosch Smart System a váš robustní, inteligentní společník. Lze jej intuitivně ovládat pomocí řídicí jednotky, je kompaktní a chráněné proti stříkající vodě a prachu. Barevný displej je dobře čitelný a u modelu Kiox 500 navíc o 40 procent větší než u modelu Kiox 300. Plocha displeje je tak téměř dvakrát větší než u zařízení Kiox 300. Oba displeje jsou ideální pro sportovní dobrodružství a náročné trasy.

Displej pro elektrokola Bosch Kiox 500

Elegantní design

Používejte kompaktní a robustní společníky na trailu, trekkingové jízdě nebo při každodenním popojíždění.
Displej pro elektrokola Bosch Kiox 500

Individuální zobrazení

Přizpůsobte si zobrazení na displeji svým potřebám – záleží jen na vás, co se bude zobrazovat.
Displej pro elektrokola Bosch Kiox 500

Užitečné funkce

Údaje o jízdě, navigace a mnoho dalšího – získejte přesně takovou podporu, jakou potřebujete.
Displej pro elektrokola Bosch Kiox 500

Optimalizovaný trénink

Získejte údaje o sportovní aktivitě a synchronizujte je s vhodnými aplikacemi.
Displej pro elektrokola Bosch Kiox 500

Minimalistická navigační funkce

S přehlednou a bezplatnou navigací pro Kiox 500 a Kiox 300 můžete dojet do cíle ještě lépe: Naplánujte si trasu v aplikaci eBike Flow nebo ji naimportujte z aplikace Komoot. Prostřednictvím Bluetooth ji přenesete na displej: Šipka symbolizuje vaši aktuální polohu. Trasa je vyznačena zřetelnou čarou, pokyny vás povedou odbočku za odbočkou. U zařízení Kiox 500 zazní další výstražné tóny, například před zatáčkou. Čas příjezdu, vzdálenost a čas do cíle, stejně jako dojezd v jednotlivých jízdních režimech si můžete zobrazit pomocí řídicích jednotek na zařízeních Kiox 500 a Kiox 300.

Zvyšování výkonu a motivace

Kiox 500 a Kiox 300 zobrazují řadu údajů o trase a sportovní aktivitě. Informují vás například o tom, zda aktuálně jezdíte nad nebo pod svým osobním průměrem: Nechte se motivovat grafickým porovnáním výkonu a kadenci šlapání. Po jízdě můžete všechny zaznamenané údaje o sportovní aktivitě sdílet prostřednictvím aplikace eBike Flow také s aplikacemi Strava, Apple Health a komoot.

Displej pro elektrokola Bosch Kiox 500
Displej pro elektrokola Bosch Kiox 500

Uživatelsky přizpůsobitelné zobrazení na displeji

Zobrazení na zařízení Kiox 500 a Kiox 300 si můžete přizpůsobit pomocí aplikace eBike Flow: Pořadí a obsah obrazovek si můžete nastavit sami (dostupné od léta). Navíc si můžete individualizovat stavovou lištu. Nechte si zobrazit stav nabití akumulátoru, čas nebo rychlost – zcela jednoduše pomocí řídicí jednotky. Získáte tak přesně ty informace, které jsou pro vás na vaší cestě důležité.

Displej jako klíč

Udělejte ze zařízení Kiox 300 nebo Kiox 500 klíč ke svému elektrokolu. Je to tak intuitivní, jak to zní: Displej vyjmete z držáku a uložíte jej. Tak bude vaše elektrokolo dodatečně chráněno. Displej znovu nasaďte a použijte jej k aktivaci podpory motoru, abyste mohli vyjet.

Displej pro elektrokola Bosch Kiox 500

Obsah balení:

  • Displej Bosch Kiox 500
  • Manuál

S výběrem správného držáku a kabeláže vám rádi poradíme a displej Kiox vám rádi nainstalujeme u nás v servisu. Termín si můžete objednat online přímo zde.

Konfigurace displeje

Zobrazení na displeji si můžete snadno nakonfigurovat podle vlastních představ pomocí aplikace Bosch eBike Flow App.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství a náhradní díly k elektrokolům
Velikost displeje: 2.8"
Rozlišení displeje: 240 x 320 pixelů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: