Středové složení SRAM DUB PressFit Road Wide 86.5mm

1 199 Kč –10 %
Středové složení SRAM DUB PressFit Road Wide 86.5mm
1 199 Kč –10 % 1 069 Kč 883 Kč bez DPH
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Středové složení DUB PressFit (Road Wide) 86.5mm

Sram oficiálně představil nový standard na poli klik a středových složení jménem DUB (Durable, Unifying, Bottom Bracket). Jedná se o standard, který je lehčí, lépe utěsněný, odolnější a hlavně plně kompatibilní s většinou typů rámových středů.

Srdcem celého systému je hliníková osa klik o průměru 28,99 mm. Tato osa je shodná jak pro provedení středového pouzdra se závitem, tak s PressFit řešením. Kompatibilitu systému s rámem pak zajišťují různé verze středového složení (BSA 68, BSA 73, BSA 100, PF89,5. PF92, PF121, BB30, PF30, BB386 a T47).

Středová složení jsou díky systému DUB odolnější než současný etalon GXP. Této odolnosti bylo dosaženo díky několika provedeným změnám. Jednou z nich bylo zmenšení tolerancí mezi ložiskem a těsněním. Dále přibylo další těsnění mezi osou a krytkami ložisek. V neposlední řadě se zkvalitnila i samotná tovární montáž. K instalaci středových složení není potřeba žádného nestandardního nářadí.

Všechny tyto změny tak vytváří nový standard středových složení a klik, který spojuje nízkou hmotnost a vysokou tuhost standardu BB30 s odolností a snadností montáže GXP. Standard, který je kompatibilní s prakticky všemi rámy na trhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Středová složení a osy
Typ středového složení: DUB Press Fit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: