Sada SRAM XX SL Eagle Transmission AXS T-Type, s Wattmetrem

Akce
Značka: SRAM
79 499 Kč –19 %
Sada SRAM XX SL Eagle Transmission AXS T-Type, s Wattmetrem
79 499 Kč –19 % 64 359 Kč 53 189 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Sada SRAM XX SL Eagle Transmission AXS T-Type, s Wattmetrem
Akce
170 mm
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do: 12.12.2023
79 499 Kč
64 359 Kč
53 189 Kč bez DPH
Sada SRAM XX SL Eagle Transmission AXS T-Type, s Wattmetrem
Akce
175 mm
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do: 12.12.2023
79 499 Kč
64 359 Kč
53 189 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

XXSL T-Type Eagle Transmission Powermeter AXS sada (Součástí balení - přehazovačka s baterií a nabíječkou, řadič POD Ultimate, Kliky s měřičem výkonu v unašeči XX SL Q174 CL55 DUB 170mm s 34zubovým převodníkem pro přímou montáž, řetěz 126 článků, kazeta XS-1299 10-52 zubů)

Přehazovačky SRAM Eagle Transmission

Přehazovačka SRAM Eagle T-type zásadně mění vztah mezi kazetou a přehazovačkou. Přehazovačka se montuje na pevnou osu zadního kola a je navržena jako integrovaná, vzájemně nezávislá komponenta pohonu. Tato převratná metoda uchycení vytváří mnohem pevnější spojení mezi přehazovačkou a rámem kola. Navíc zajišťuje vždy přesnou pozici přehazovačky vzhledem ke kazetě a rámu kola, takže již nejsou potřeba žádné šrouby pro nastavování horního a spodního dorazu. Přehazovačky jsou vybaveny stejně jako předchozí generace ochranou proti přetížení, kdy se v případě nárazu motorek odpojí, čímž dá přehazovačce volnost pohybu a následně ji zase vrátí do původní polohy. Nový, více zastrčený profil přehazovačky také zvyšuje její odolnost a vychází vstříc její údržbě. Novinkou pro další zvýšení výkonu v závodě je spodní kladka s takzvaným Magic Wheel, které se v případě zaseknutí předmětu stále točí. Toto vylepšení najdeme na modelech XX SL a XX Eagle. Přehazovačky Eagle T-type mají v případě potřeby vyměnitelnou vnější část chránící přehazovačku i kryt kloubu.  

Podmínkou pro montáž těchto přehazovaček je rám se standardem uchycení UDH.

Nové řazení AXS nabízí nižší hmotnost, přepracovanou ergonomiivýrazně lepší rozsah nastavení. Vyznačuje se dvoutlačítkovou konstrukcí „click and fire“ s intuitivním ovládáním. Navíc umožňuje jezdcům přizpůsobit přiřazení tlačítek prostřednictvím aplikace AXS. Díky jedinečnému designu a velkému rozsahu nastavení lze řazení AXS namontovat na levou i pravou ruku.

Sada klik SRAM XX SL EAGLE

Absolutní vrchol nyní představuje sada klik XX SL Eagle DUB. Díky ultra lehké a maximálně pevné, duté konstrukci z karbonových vláken se jedná o nejlehčí kliky s ISO certifikací na trhu, které nabízí skutečně maximální výkon. S frézovanými převodníky uchycenými napřímo se jedná o kus materiálu, který si budete prohlížet do každého detailu.   

Samozřejmostí je dostupnost sady klik s integrovaným měřičem výkonu v rozsahu převodníků 32–38 zubů, který zaznamenává a přenáší živé a přesné údaje o výkonu. Díky využití zcela nové konstrukce založené na přímé montáži s přesností +/- 1,5 % jedná o nejpřesnější a nejvýkonnější měřič výkonu. Nová konstrukce využívá patentovaný systém uchycení převodníku, který umožnil snížit hmotnost bez snížení spolehlivosti. Oboustranný systém měření výkonu vypočítává celkové watty, je subtilní, lehký a může se pochlubit bezkonkurenční výdrží baterie (CR2032) až 200 hodin. Navíc díky AxCad přenáší údaje o kadenci bez nutnosti použití samotného měřiče kadence. Je také kompatibilní se systémem RockShox Flight Attendant, což umožňuje úplné propojení všech komponentů s podporou systému AXS. Technologie MagicZero automaticky kontroluje a rekalibruje měřič výkonu během jízdy. Nekompromisní, vysoce výkonný přenos dat, který vám dává náskok před konkurencí.  

Nový SRAM Eagle Transmission

Značka SRAM představila zcela nové MTB sady SRAM Eagle Transmission (T-type). Od představení první dvanáctirychlostní sady s označením Eagle uběhlo již 6 let, od převodového systému pouze s jedním převodníkem dokonce 11 let. A za tu dobu se povedlo tyto systémy doladit na maximální možnou úroveň. Na základě těchto dlouhodobých zkušeností začal SRAM vyvíjet úplně nový systém, který odstraňuje slabiny stávajících, a díky kterému bude možné dosáhnout úplně nové úrovně výkonu. Inženýři se zaměřili na celé rozhraní pohonného systému s cílem vytvořit perfektně funkční celek s minimem možných odchylek a nastavení. SRAM Eagle T-type je první převodový systém horských kol svého druhu, který představuje zcela novou úroveň a nová očekávání vůči celku. 

Nový SRAM Eagle byl navržen a zkonstruován pro nejnáročnější jezdce na světě. Celý systém je postaven okolo pevné osy zadního kola. Díky tomu je výrazně robustní, plně integrovaný a společně s bezdrátovým ovládáním nabízí takovou rychlost a odezvu řazení, kterou jsme ještě neměli možnost pocítit. Zjednodušuje, zesiluje a posouvá životnost na novou hranici. Nepoužívá patku přehazovačky ani seřizovací šrouby a umožňuje přesné řazení i v maximálním tahu. Eagle T-type přináší absolutní revoluci v tom, jak funguje převodový systém na horském kole.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady komponentů pro horská kola
Modelová řada: SRAM XX SL T-Type

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: