Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type

Akce
Značka: SRAM
32 999 Kč až –35 %
Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type
32 999 Kč až –35 % od 21 329 Kč od 17 627 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type
Akce
165 mm
2 - 3 Dny
32 999 Kč
22 129 Kč
18 288 Kč bez DPH
Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type
Akce
170 mm
Skladem na prodejně
32 999 Kč
23 989 Kč
19 826 Kč bez DPH
Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type
Akce
175 mm
2 - 3 Dny
32 999 Kč
21 329 Kč
17 627 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Elektronická MTB sada GX T-Type Eagle Transmission AXS (Součástí balení Přehazovačka s baterií a nabíječkou, ovladač POD, Kliky GX s 174mm Q faktorem DUB MTB Wide osou 32zubovým převodníkem pro přímou montáž a dvěma chrániči Dark Polar odstín, řetěz se 126 články, kazeta XS-1275 10-52 zubů)

SRAM GX Eagle Transmission 

SRAM rozšiřuje sady T-type a představuje novou sadu GX Eagle Transmission. Nejdostupnější sadu z řady produktů Eagle T-type, která přinesla absolutní revoluci v tom, jak funguje převodový systém na horském kole. Eliminuje totiž zbytečné díly a umožňuje dokonale přesnou souhru všech komponentů

Celý mechanismus GX Eagle Transmission je postaven okolo pevné osy zadního kola. Absence klasické patky přehazovačky zaručuje jeho robustnost a odolnost. Díky tomu nabízí dokonalou přesnost a ve spolupráci s bezdrátovým řazením také bezkonkurenční rychlost a plynulost řazení.  Zjednodušuje a posouvá životnost celého pohonného ústrojí na novou úroveň.  

Nový GX Eagle T-type doplňuje nedávno představené sady XX SL, XX a X0.

Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type

Sada obsahuje:

  • Přehazovačka SRAM GX T-Type
  • Baterie + nabíječka s kabelem
  • Řadící ovladač POD
  • Hliníkové kliky SRAM GX DUB, Q-faktor 174mm, ChainLine 55mm, délka dle výběru
  • Převodník 32z pro přímou montáž, s chrániči bashguard (odnímatelné)
  • Řetěz FlatTop MTB 126 čl.
  • Kazeta SRAM X0 T-Type XS-1275, 12s, 10-52z

Přehazovačka SRAM GX Eagle Transmission

Přehazovačka GX Eagle Transmission nabízí přesně to, co od ní očekáváte, a ještě něco navíc. Má lépe umístěnou baterii tak, aby byla lépe chráněna před nárazy a mohla zajišťovat přesné, rychlé řazení a působivý vzhled po celou dobu životnosti. V případě potřeby je možné vyměnit jak ochranné ližiny (skid plates), tak dvoudílnou vnější ochrannou klec.

Ocelová vnitřní konstrukce dodává přehazovačce potřebnou robustnost a odolnost. Rameno přehazovačky s kladkami je možné odejmout a vyměnit bez použití nářadí. Díky tomu můžete jednoduše upgradovat na vyšší verzi s takzvaným Magic Wheel.

Přehazovačka GX Eagle T-type se montuje přímo na pevnou osu zadního kola a rám kola se standardem UDH. Nové řazení AXS je lehčí a díky přepracované ergonomii nabízí výrazně lepší rozsah nastavení, což umožňuje montáž na pravou i levou stranu řídítek. Přiřazení tlačítek je pak možné přizpůsobit prostřednictvím aplikace AXS.

Podmínkou pro montáž těchto přehazovaček je rám se standardem uchycení UDH.

Nové řazení AXS nabízí nižší hmotnost, přepracovanou ergonomii a výrazně lepší rozsah nastavení. Vyznačuje se dvoutlačítkovou konstrukcí „click and fire“ s intuitivním ovládáním. Navíc umožňuje jezdcům přizpůsobit přiřazení tlačítek prostřednictvím aplikace AXS. Díky jedinečnému designu a velkému rozsahu nastavení lze řazení AXS namontovat na levou i pravou ruku.

Kazeta SRAM GX Eagle Transmission 

Kazeta T-Type je hlavním důvodem, proč sada GX Eagle Transmission nabízí tak neuvěřitelný výkon při řazení v zátěži. Díky konstrukci X-SYNC je řazení o to lepší, čím silněji šlapete do pedálů. Poniklování povrchu zajišťuje špičkovou odolnost a také tiché řazení. Kompatibilita s 55mm řetězovou linkou umožňuje mírnější úhel řetězu a tím pádem vyšší přesnost a menší opotřebování celého ústrojí. Kazeta nabízí rozsah 520% a má optimalizované větší pastorky s 38 a 44 zuby. Díky jasně označenému „Setup Cog“ je instalace a nastavení celého systému jednoduché a spolehlivé. 

Sada klik SRAM GX EAGLE

Sada klik GX Eagle Transmission DUB nabízí jezdcům nekompromisní rovnováhu mezi tvarem a funkčností. Kliky, kde se snoubí čistý výkon s optimální hodnotou. Kovaný hliník se zcela novým tvarem zajišťuje vysokou odolnost. Minimální objem zase napomáhá ke snížení hmotnosti. Součástí jsou také dva nezávisle odnímatelné kompozitové chrániče, které ještě více zvyšují odolnost a pomáhají vyhnout se oděrkám a škrábancům. Chrání a zachovávají jedinečný tvar kované hliníkové konstrukce. 

Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type

Řetězy SRAM Eagle Transmission

Speciálně navržené řetězy pro Eagle T-type. Odlišují se unikátní plochou horní částí, díky které jsou řetězy ještě pevnější a zvyšují výkon celého pohonu. Výřezy na vnějších plochách řetězů ještě zvyšují poměr mezi pevností a hmotností. Navíc se i vizuálně jedná o záležitost, která pozvedá vaše kolo zase o kus výše.

Nový SRAM Eagle Transmission

Značka SRAM představila zcela nové MTB sady SRAM Eagle Transmission (T-type). Od představení první dvanáctirychlostní sady s označením Eagle uběhlo již 6 let, od převodového systému pouze s jedním převodníkem dokonce 11 let. A za tu dobu se povedlo tyto systémy doladit na maximální možnou úroveň. Na základě těchto dlouhodobých zkušeností začal SRAM vyvíjet úplně nový systém, který odstraňuje slabiny stávajících, a díky kterému bude možné dosáhnout úplně nové úrovně výkonu. Inženýři se zaměřili na celé rozhraní pohonného systému s cílem vytvořit perfektně funkční celek s minimem možných odchylek a nastavení. SRAM Eagle T-type je první převodový systém horských kol svého druhu, který představuje zcela novou úroveň a nová očekávání vůči celku. 

Nový SRAM Eagle byl navržen a zkonstruován pro nejnáročnější jezdce na světě. Celý systém je postaven okolo pevné osy zadního kola. Díky tomu je výrazně robustní, plně integrovaný a společně s bezdrátovým ovládáním nabízí takovou rychlost a odezvu řazení, kterou jsme ještě neměli možnost pocítit. Zjednodušuje, zesiluje a posouvá životnost na novou hranici. Nepoužívá patku přehazovačky ani seřizovací šrouby a umožňuje přesné řazení i v maximálním tahu. Eagle T-type přináší absolutní revoluci v tom, jak funguje převodový systém na horském kole.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady komponentů pro horská kola
Modelová řada: SRAM GX T-Type

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: