Ve státní svátek 28.9. a v pátek 29.9. bude mít naše prodejna zavřeno.

Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type

Akce Novinka
Značka: SRAM
31 499 Kč –20 %
Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type
31 499 Kč –20 % 25 089 Kč 20 735 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type
Akce
175 mm
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do: 5.10.2023
31 499 Kč
25 089 Kč
20 735 Kč bez DPH
Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type
Akce
170 mm
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do: 5.10.2023
31 499 Kč
25 089 Kč
20 735 Kč bez DPH
Sada SRAM GX Eagle Transmission AXS T-Type
Akce
165 mm
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do: 5.10.2023
31 499 Kč
25 089 Kč
20 735 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Elektronická MTB sada GX T-Type Eagle Transmission AXS (Součástí balení Přehazovačka s baterií a nabíječkou, ovladač POD, Kliky GX s 174mm Q faktorem DUB MTB Wide osou 32zubovým převodníkem pro přímou montáž a dvěma chrániči Dark Polar odstín, řetěz se 126 články, kazeta XS-1275 10-52 zubů)

SRAM GX Eagle Transmission 

SRAM rozšiřuje sady T-type a představuje novou sadu GX Eagle Transmission. Nejdostupnější sadu z řady produktů Eagle T-type, která přinesla absolutní revoluci v tom, jak funguje převodový systém na horském kole. Eliminuje totiž zbytečné díly a umožňuje dokonale přesnou souhru všech komponentů

Celý mechanismus GX Eagle Transmission je postaven okolo pevné osy zadního kola. Absence klasické patky přehazovačky zaručuje jeho robustnost a odolnost. Díky tomu nabízí dokonalou přesnost a ve spolupráci s bezdrátovým řazením také bezkonkurenční rychlost a plynulost řazení.  Zjednodušuje a posouvá životnost celého pohonného ústrojí na novou úroveň.  

Nový GX Eagle T-type doplňuje nedávno představené sady XX SL, XX a X0.

Přehazovačka SRAM GX Eagle Transmission

Přehazovačka GX Eagle Transmission nabízí přesně to, co od ní očekáváte, a ještě něco navíc. Má lépe umístěnou baterii tak, aby byla lépe chráněna před nárazy a mohla zajišťovat přesné, rychlé řazení a působivý vzhled po celou dobu životnosti. V případě potřeby je možné vyměnit jak ochranné ližiny (skid plates), tak dvoudílnou vnější ochrannou klec.

Ocelová vnitřní konstrukce dodává přehazovačce potřebnou robustnost a odolnost. Rameno přehazovačky s kladkami je možné odejmout a vyměnit bez použití nářadí. Díky tomu můžete jednoduše upgradovat na vyšší verzi s takzvaným Magic Wheel.

Přehazovačka GX Eagle T-type se montuje přímo na pevnou osu zadního kola a rám kola se standardem UDH. Nové řazení AXS je lehčí a díky přepracované ergonomii nabízí výrazně lepší rozsah nastavení, což umožňuje montáž na pravou i levou stranu řídítek. Přiřazení tlačítek je pak možné přizpůsobit prostřednictvím aplikace AXS.

Podmínkou pro montáž těchto přehazovaček je rám se standardem uchycení UDH.

Nové řazení AXS nabízí nižší hmotnost, přepracovanou ergonomii a výrazně lepší rozsah nastavení. Vyznačuje se dvoutlačítkovou konstrukcí „click and fire“ s intuitivním ovládáním. Navíc umožňuje jezdcům přizpůsobit přiřazení tlačítek prostřednictvím aplikace AXS. Díky jedinečnému designu a velkému rozsahu nastavení lze řazení AXS namontovat na levou i pravou ruku.

Kazeta SRAM GX Eagle Transmission 

Kazeta T-Type je hlavním důvodem, proč sada GX Eagle Transmission nabízí tak neuvěřitelný výkon při řazení v zátěži. Díky konstrukci X-SYNC je řazení o to lepší, čím silněji šlapete do pedálů. Poniklování povrchu zajišťuje špičkovou odolnost a také tiché řazení. Kompatibilita s 55mm řetězovou linkou umožňuje mírnější úhel řetězu a tím pádem vyšší přesnost a menší opotřebování celého ústrojí. Kazeta nabízí rozsah 520% a má optimalizované větší pastorky s 38 a 44 zuby. Díky jasně označenému „Setup Cog“ je instalace a nastavení celého systému jednoduché a spolehlivé. 

Sada klik SRAM GX EAGLE

Sada klik GX Eagle Transmission DUB nabízí jezdcům nekompromisní rovnováhu mezi tvarem a funkčností. Kliky, kde se snoubí čistý výkon s optimální hodnotou. Kovaný hliník se zcela novým tvarem zajišťuje vysokou odolnost. Minimální objem zase napomáhá ke snížení hmotnosti. Součástí jsou také dva nezávisle odnímatelné kompozitové chrániče, které ještě více zvyšují odolnost a pomáhají vyhnout se oděrkám a škrábancům. Chrání a zachovávají jedinečný tvar kované hliníkové konstrukce. 

Nový SRAM Eagle Transmission

Značka SRAM představila zcela nové MTB sady SRAM Eagle Transmission (T-type). Od představení první dvanáctirychlostní sady s označením Eagle uběhlo již 6 let, od převodového systému pouze s jedním převodníkem dokonce 11 let. A za tu dobu se povedlo tyto systémy doladit na maximální možnou úroveň. Na základě těchto dlouhodobých zkušeností začal SRAM vyvíjet úplně nový systém, který odstraňuje slabiny stávajících, a díky kterému bude možné dosáhnout úplně nové úrovně výkonu. Inženýři se zaměřili na celé rozhraní pohonného systému s cílem vytvořit perfektně funkční celek s minimem možných odchylek a nastavení. SRAM Eagle T-type je první převodový systém horských kol svého druhu, který představuje zcela novou úroveň a nová očekávání vůči celku. 

Nový SRAM Eagle byl navržen a zkonstruován pro nejnáročnější jezdce na světě. Celý systém je postaven okolo pevné osy zadního kola. Díky tomu je výrazně robustní, plně integrovaný a společně s bezdrátovým ovládáním nabízí takovou rychlost a odezvu řazení, kterou jsme ještě neměli možnost pocítit. Zjednodušuje, zesiluje a posouvá životnost na novou hranici. Nepoužívá patku přehazovačky ani seřizovací šrouby a umožňuje přesné řazení i v maximálním tahu. Eagle T-type přináší absolutní revoluci v tom, jak funguje převodový systém na horském kole.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady komponentů pro horská kola
Modelová řada: SRAM GX T-Type

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×