+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)
 

Zapletená kola HUNT 54 UD Carbon Spoke Disc

Kód: P129-54UDCarbonSpokeDisc
Hunt Wheels
37 490,00 Kč

Dostupnost: Skladem na prodejně

Ultimátní karbonové výplety na silniční a all-road použití. Vysoké karbonové ráfky se super-rychlým profilem Aerodynamicist vyvinutým v aerodynamickém tunelu, zapletené na extrémě pevných a tuhých karbonových drátech.

Výplety HUNT je možné zakoupit pouze osobně u nás na prodejně!

Odebírat upozornění na cenu

Detaily

Výplety HUNT je možné zakoupit pouze osobně u nás na prodejně!

HUNT 54 UD Carbon Spoke Disc - určení

Díky použití prověřené technologie TaperLock Carbon Spoke je možné vytvořit ultimátně tuhá a lehká silniční kola postavená na karbonovém ráfku a karbonových drátech v plně servisovatelném balíčku - je možné je běžně centrovat, jako jakékoliv jiné výplety. Tyto výplety z dílny britského výrobce HUNT byly stvořeny, aby poskytly nevídanou boční tuhost v neuvěřitelně lehkém a uživatelsky příjemném provedení.

Karbonové dráty ve výpletu nabízejí výrazně stranovou stabilitu, než identické kolo zapletené na železných drátech a navíc jsou také výrazně lehčí. Navíc přinášejí další vlastnosti, které jsou pro karbon přirozené a tím je absorbce vibrací, čímž zvyšují komfort z jízdy a přilnavost k povrchu.

Karbonové ráfky řady Aerodynamicist s šíří 29mm byly exkluzivně vyvíjeny v aerodynamickém tunelu a patří k nejrychlejším profilům na trhu. Zároveň jsou plně kompatibilní s jakýmikoliv plášti a je možné použít i bezdušové pláště - tubeless ready.

Přehled vlastností

  • Ráfky: Specifický profil ráfku typu Aerodynamicist, vyvinut a vyroben zcela od základu v HUNT. Karbonová vlákna Toray T700/T800. Jednosměrná vlákna v ráfku s 3K pletením na namáhaných místech kolem patky a niplů. Tubeles ready.
  • Náboje: TaperLock Sprint straight-pull náboje vyvinuté pro karbonové dráty s hliníkovou osičkou. Volnoběh s třikrát aktivovanými praporky poskytuje aktivaci každých 7.5˚. Ocelová vložka na hliníkovém unašeči zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti "zakousnutí" kazety.
  • Osy: Snadno adaptovatelné, vhodné pro všechny současné standardy: Přední - Rychloupínák nebo pevná osa 12/9mm, Zadní - Rychloupínák nebo pevná osa, 12x142, 12x135, 10x135.
  • Pláště: 20mm vnitřní šířka ráfku vytváří široký profil pláště, skvělé s bezdušovými plášti 25C až 28C, vhodné do maximální šíře 50C. Vhodné také pro klasické pláště na duších.

V balení

  • Výplety přední + zadní
  • Bezdušová páska (již nalepena)
  • Bezdušové ventilky
  • Adaptéry pro kotouče na 6 děr

Parametry

Rozměr kol 700C
Kompatibilní s X rychlostním řazením 10 rychlostí HG, 11 rychlostí HG, 12 rychlostí HG, 11 rychlostí XD-Drive, 12 rychlostí XD-Drive, 9 rychlostí Campagnolo, 10 rychlostí Campagnolo, 11 rychlostí Campagnolo, 12 rychlostí Campagnolo
Typ brzd CenterLock
Počet drátů vpředu 18
Počet drátů vzadu 20
Hmotnost 1456 g
Proč koupit kolo od nás?

Všechna kola z naší prodejny jsou odborně seřízena a připravena k jízdě. Přečtěte si více...

Vaše nové kolo vám zdarma přivezeme až domů! Chcete se dozvědět více?

Na vybrané modely kol nabízíme doživotní záruku. Chcete se dozvědět, jak ji získat?

Ke každému kolu u nás máte vždy první servis, tzv. garanční prohlídku zdarma.

Známe naše produkty a jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.Chcete poradit? Kontaktujte nás!

Velký výběr kol na naší prodejně, které si můžete vyzkoušet a ihned na nich odjet. Prohlédněte si naši prodejnu...

Kontaktujte nás

* Povinná pole