Výměna nevhodného dárku do 13.1.2023

0 Kč 0 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
12.12.2022
Možnosti doručení

Pro vaše větší pohodlí při výběru vánočních dárků jsme prodloužili možnost výměny zboží. Veškeré zboží zakoupené od 14.11. 2022 je možné zaslat na výměnu až do 13. 1. 2023.

Pamatujte prosím, že pro bezproblémové vyřízení musí být zboží vráceno nepoužité, v původním obalu, se všemi visačkami a samozřejmě s dokladem o koupi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro vaše větší pohodlí při výběru vánočních dárků jsme prodloužili možnost výměny zboží. Veškeré zboží zakoupené od 9.11. 2022 je možné zaslat nebo přinést na výměnu až do 13. 1. 2023. Nad rámec zákonného práva na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od koupě, které tímto není dotčeno.

Jak to funguje?

  • Pokud se dárek nebude líbit, zašlete ho nebo přinesete nepoužitý, nepoškozený a nerozbalený na naši prodejnu do 13. 1. 2023. Vřele doporučujeme využít náš formulář pro vratky a reklamace.
  • Po vrácení nepoužitého, nerozbaleného a nepoškozeného zboží vám zašleme poukaz na další nákup.
  • Poukaz využijete na nákup jiného dárku nebo zboží na finebike.cz. Poukaz je platný až do 24. 2. 2023. Tento poukaz je možné uplatnit také na naší prodejně.

Službu Výměna nevhodného dárku není možné využít na produkty zakoupené na splátky. Poukaz není směnitelný za peníze. Hodnotu poukazu lze vyčerpat pouze jednorázovým nákupem. V případě, že hodnota zakoupeného zboží bude nižší než hodnota poukazu, poskytovatel objednateli nevrací žádné peníze. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×