Vidlice Rock Shox ZEB Ultimate RC2 29SB 170 GRY 44SC A2

30 499 Kč –20 %
Vidlice Rock Shox ZEB Ultimate RC2 29SB 170 GRY 44SC A2
30 499 Kč –20 % 24 279 Kč 20 065 Kč bez DPH
2 - 3 Dny
Můžeme doručit do:
10.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpružená vidlice ZEB Ultimate Charger 3 RC2 - ovládání z korunky 29" Boost™ 15x110 170mm šedá hliníkový kónický sloupek Sm CrownOD 44offset DebonAir (součástí balení šroubovací blatníček, 2 Bottomless tokeny, ježek & Maxle Stealth osa) A2

Nová generace tlumení Rock Shox

Nové rysy a revoluční technologie v odpružení RockShox

Po nedávném představení sofistikovaného elektronického systému Flight Attendant značka RockShox opět navyšuje laťku a představuje další revoluční technologie v oblasti enduro a all-mountain odpružení RockShox.

Čerstvě představené vidlice Pike, Lyrik, ZEB a tlumiče Deluxe, Super Deluxe a Super Deluxe Coil tak nově disponují nejen vyšší citlivostí, hladším chodem a navýšenou tuhostí, ale hlavně zcela nezávislým nastavením vysokorychlostní a nízkorychlostní komprese a v případě Super Deluxe Coil dokonce i snadnou volbou progresivity. To je něco, co tu dosud nebylo!

Pressure Relief Valves

Novým rysem spodních nohou, který se již objevil u na vidlicích ze série RockShox Flight Attendant, jsou ventily Pressure Relief Valves. Tyto ventily slouží k uvolnění nahromaděného přetlaku, jež by mohl mít negativní vliv na vlastní proces pružení.

Charger 3 = budoucnost nezávislého tlumení

Právě nová tlumící patrona Charger 3 nabízí zcela nezávislé nastavení vysokorychlostní (HSC) a nízkorychostní (LSC) komprese bez vlivu jedné na druhou. Oba tyto olejové okruhy jsou totiž oddělené. Aby takové řešení bylo funkční přichází RockShox s novou technologií plovoucího pístku IFP (Internal Floating Piston). Výsledkem je vyladění chodu vidlice bez kompromisů a okamžitá odezva na podněty nárazu.

Extra tlumení Buttercups

Pod názvem ButterCups se skrývá technologie, která redukuje vliv vysokorychlostních vibrací. Jedná se o pružné silentbloky umístěné po jednom kuse na konci vzduchové i tlumící patrony. Ty jsou schopny eliminovat jemné vibrace, na které samotné vzduchové pružení ani olejový systém tlumení nestíhají reagovat. Jednoduché a účinné řešení, jež uleví vaším pažím, oddálí pocit únavy, zlepší trakci předního kola a tím pádem navýší kontrolu nad řízením.

Technologií ButterCups jsou standardně vybaveny nové modely vidlic řady Ultimate. Nicméně ostatní verze vidlic Pike, Lyrik a ZEB prostor pro daný upgrade rovněž nabízí.

Ultimate Bushing Package

Nezanedbatelnou změnou je rovněž prodloužení délky vnitřních futer, ve kterých cestují vnitřní nohy. Výsledkem je navýšená tuhost a vyšší odolnost. U verzí Ultimate narostla délka futer oproti předchozí variantě dokonce o 53 %!

Torque Caps

Každá z nově představených vidlic rovněž nově disponuje volitelnými adaptéry Torque Caps, které přináší hned dvě výhody. V případě použití náboje s klasickými koncovkami přidají adaptéry na tuhosti celku a zároveň usnadní nasazení předního kola a protažení pevné osy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpružené vidlice
? Průměr kol: 29"
Modelová řada: ZEB
Offset vidlice: 44mm (29")
Rozměr osy: 15x110mm Boost
Typ brzdy: Kotoučová
Typ pružení: DebonAir+ s ButterCups
Zdvih: 170mm
Typ osy: Maxle Stealth
Modelové označení: Ultimate
Sloupek: 1-1/8" -> 1.5" Tapered
Umístění nastavení: Na korunce
Povrchová úprava horních noh: Fast Black
Nastavení tlumení: Nastavitelný počáteční odskok, Nízkorychlostní komprese, Vysokorychlostní komprese
Materiál korunky: Kovaná, Dutá hliníková
Minimální velikost kotouče: 200mm
Maximální velikost kotouče: 220mm
Typ horních noh: 38mm aluminum
Typ spodních noh: Magnesium
Délka od osy ke korunce: 586
Maximální průměr pláště (mm): 770
Maximální šířka pláště (mm): 81
Tokeny: 1/4 Tokens
Typ tlumení: Charger 3 RC2 W/ButterCup

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×