+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)
Výdej objednaného zboží, servis a prodej náhradních dílů na prodejně nepřerušen! Po-Pá, 10-18h !

SET Salomon S/MAX eSkin + Prolink Shift IN 20/21

Kód: P05-21SMAXeSkinPrlShftIN
Salomon

Běžná cena: 11 890,00 Kč

10 106,50 Kč

Dostupnost: Skladem

* Povinná pole

Představujeme Vám nové lyže Salomon S/max eSkin, které byly stvořeny z recyklovatelných materiálů pro nekompromisní vytrvalostní výkon.

S/max eSkin jsou dodávané jako komplet i s vázáním Shift-in, stačí tedy jen nasadit lyže a vyrazit do stopy!

Odebírat upozornění na cenu

Detaily

Představujeme Vám nové lyže Salomon S/max eSkin, které byly stvořeny z recyklovatelných materiálů pro nekompromisní vytrvalostní výkon

Lehké, odolné a udržitelné výkonnostní závodní lyže, které vycházejí z modelu pro Světové Poháry S/LAB carbon classic. Jsou tedy ideální pro výkonnostně zaměřené běžkaře. Technologie eSkin umožňuje precizní odraz a tichý skluz, aniž byste museli používat stoupací vosk. S vázáním Shift-in pak můžete jednoduše nastavit ideální těžiště, posunutím dopředu pro lepší odraz a dozadu pro lepší skluz.

Jádro lyže je mimo jiné vyráběno z recyklovaného materiálu a na výrobu jedné lyže je použito 9 PET lahví. To tvoří 45 % celkové hmotnosti jádra lyže.

S/max eSkin jsou dodávané jako komplet i s vázáním Shift-in, stačí tedy jen nasadit lyže a vyrazit do stopy! Vázání je určeno pro boty typu Salomon Prolink a je kompatibilní také se systémy NNN a Turnamic.

  • World Cup broušení na skluznici G5 Universal Base + napuštěno parafínem již z výroby
  • Mohérové pásy eSkinGrip+ se snadnou výměnou
  • Ekologicky šetrné jádro S-Core 45
  • Úzký závodní střih 44/44/44
  • Posuvné vázání Prolink Shift-IN - jednoduchá možnost posunu těžiště i během jízdy, není třeba sundavat lyže!

Parametry

Typ vázání Prolink Shift
Zaměření lyže Na klasiku (Skin - mohérové pásy)
Jádro lyže S Core 45
Skluznice G5 Universal Base + World Cup broušení
Hmotnost Ne

Velikostní tabulky / Geometrie

Pro správnou funkci běžek je nutné dodržovat váhové rozpětí, pro které je daný model v dané délce určený. V dnešní době se upustilo od obecných pouček, které vztahovaly délku lyže k výšce běžkaře, protože různí lidé mohou mít při stejné výšce velmi rozdílnou hmotnost. Také různé modely běžek mohou mít při stejné délce různou nosnost.

Pokud si vyberete příliš krátké lyže s nízkou nosností, skluz na nich bude velice krátký, stoupací komora bude příliš krátká a nebude možné se na nich pořádně svézt. Také vám bude velmi rychle mizet vosk a navíc hrozí zničení lyží jejich prošlápnutím! Naopak při výběru příliš dlouhé lyže s příliš vysokou nosností, vám bude lyže při odrazu stále prokluzovat, protože ji nedokážete dostatečně zatížit, skluz pak bude také krátký, protože lyže nebude mít dostatečný kontakt se sněhem.

Proto se v dnešní době všechny běžky digitálně měří a párují, aby byla zajištěna stoprocentní jistota, při výběru lyží vhodných právě pro vás. V níže uvedených odkazech si můžete otevřít váhové tabulky pro jednotlivé ročníky modelových řad značky Salomon.

Pokud si chcete nosnost lyží ověřit, skladové modely si můžete otestovat na naší váhové stolici, která vám názorně a jednoduše změří velikost stoupací komory poté, co se na lyže postavíte. Toto originální Salomon měřící zařízení máme k dispozici na kamenné prodejně. Samotné měření nezabere více než dvě minuty. Tuto metodu je možné použít pouze na běžky na klasiku s hladkou skluznicí.

Váhové tabulky pro lyže Salomon

Proč koupit kolo od nás?

Všechna kola z naší prodejny jsou odborně seřízena a připravena k jízdě. Přečtěte si více...

Vaše nové kolo vám zdarma přivezeme až domů! Chcete se dozvědět více?

Na vybrané modely kol nabízíme doživotní záruku. Chcete se dozvědět, jak ji získat?

Ke každému kolu u nás máte vždy první servis, tzv. garanční prohlídku zdarma.

Známe naše produkty a jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.Chcete poradit? Kontaktujte nás!

Velký výběr kol na naší prodejně, které si můžete vyzkoušet a ihned na nich odjet. Prohlédněte si naši prodejnu...

Kontaktujte nás

* Povinná pole