+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)

Proč koupit kolo právě u nás?

Správná otázka... Protože si za naší prací stojíme a prodejem to pro nás nekončí, ale naopak začíná.

S námi nešlápnete vedle

Předprodejní příprava

Všechna kola z naší prodejny jsou odborně seřízena a připravena k jízdě. Stačí nasednout a vyrazit.

Pouze s opravdu připraveným kolem, které bude nastaveno na vaši výšku a váhu si jízdu opravdu užijete. Proto děláme všechno pro to, aby vše fungovalo na 100%.

A začíná to výběrem kola. Dnešní nabídka jízdních kol je skutečně široká a dokážeme tak nabídnout kolo snad opravdu každému. Postaráme se o to, aby vaše nové kolo splňovalo to, co od něj očekáváte a zvládlo vše, co s ním budete chtít absolvovat. Když máme jasno v typu a modelové řadě kola, můžeme vybrat konkrétní typ, tak abychom splňovali požadavky na výbavu a cenu. Pak zbývá už jen poslední věc, ale o nic méně zásadní - vybrat správnou velikost.

Když máte svého nového mazlíka vybraného, vezmeme si ho do parády my. Naši mechanici se postarají o to, aby byl perfektně seřízen, vše chodilo správně a lehce. Poradíme vám s posedem, pokud máte vzduchové tlumiče, postaráme se o to, aby byly nastaveny na vaši váhu.

Nové kolo vám přivezeme až domů!

Doprava zdarma

Dojet k nám na prodejnu autem, složit kolo do kufru a doma jej pak zase dávat dohromady... Není to váš šálek kávy? Víme, že to jde lépe! Proto vám přivezeme vaše nové kolo až domů. Nebudete tak muset řešit jeho dopravu a v případě přepravy autem pak jeho složení a doseřízení brzd nebo řazení, které se mohly pohnout.

Společně s našimi prodejci si u nás kolo v klidu prohlédnete a vyzkoušíte. My se postaráme o montáž vybraných doplňků a seřízení kola na vaši postavu. Následně kolo zaplatíte a dostanete ke kolu veškeré dokumenty a náležitosti. Nezapomeneme vám zodpovědět všechny dotazy ohledně používání, servisu a údržby kola. Jakmile je vše hotovo, stačí domluvit termín, kdy vám kolo máme přivézt a již bez jakéhokoliv papírování si kolo pouze v klidu doma převezmete. Nezbývá než se obout a vyrazit!

Tuto službu pro vás nabízíme v rámci Prahy. Podmínkou, aby byla zdarma je, že se jedná o kolo ze současné kolekce, které není ve slevě nebo jiné akční nabídce. Nabídka se nevztahuje na dětská kola. V ijném případě můžete služby využít také, podmínky vám sdělí náš prodejce.

Na vybrané modely i doživotní!

Prodloužená záruka

Na vybrané modely značek kol, které prodáváme Vám nabízíme možnost prodloužit si záruku na rám. U některých je to o rok, u některých až na 5 let a někde můžete mít záruku až doživotní. Více si přečtěte zde:

Prodloužená záruka na kola
U nás nakoupíte výhodně i bez hotovosti

Na splátky bez navýšení

Zainvestovat najednou tak velkou částku, jakou nové kolo vyžaduje, nemusí být zrovna jednoduché. Od toho jsou tu splátkové programy, ale tam si zase člověk připlatí. Proto jsme spojili síly se splátkovou společností ESSOX a nabízíme vám možnost, pořídit si nové kolo na splátky, aniž byste přeplatili cokoliv navíc!

Samozřejmě úplně zadarmo to není, musíme to zaplatit my. Proto platí pár jednoduchých podmínek. Vše vám rádi vysvětlíme a poradíme na naší kamenné prodejně.

První švihem to nekončí...

Záruční a pozáruční servis

Prvních pár vyjížděk máte za sebou. Kolo šlape a jste nadšení? To rádi slyšíme! A o to, aby to tak bylo i nadále, se postaráme my.

Jakmile najedete nějaké kilometry, čeká vás první servis, tzv. garanční prohlídka, kdy vám kolo kompletně prohlédneme a projdeme všechny šroubové spoje, ložiska, řazení a brzdy, zda-li si někde něco nesedlo. To se po zajetí stává. Tento servis děláme pro všechna u nás zakoupená kola zdarma a přednostně.

Po něm už můžete kolo s klidným svědomím plně zatížit a užívat si jej naplno. Příště se uvidíme podle toho, jak moc budete přitápět pod kotlem.

  • Pokud jste rekreační jezdec a najedete do 1000km za rok, stačí nás navštívit jednou ročně.
  • Pokud jezdíte pravidelně a natočíte za sezonu více než 1000km, pak nás nezapomeňte navštívit aspoň jednou za těch 1000km, nebo jakmile vás bude něco trápit.

Odborný servis je pro nás minimálně stejně důležitý, jako samotný prodej. Proto jsme každou chvíli na školeních a kupujeme nové nástroje do naší dílny. Pokud vás to zajímá blíže, přečtěte si víc.

A perlička na závěr: protože si vážíme vaší důvěry, na každé kolo zakoupené u nás vám poskytneme slevu na servisní práce ve výši 10%.