+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)
 

Plášť Maxxis Minion DHF 3C EXO TR

Kód: P13-MinionDHF3CExoTr
Maxxis
1 399,00 Kč

Dostupnost: Skladem na prodejně

* Povinná pole

Legenda mezi plášti, standard, podle kterého se ostatní pláště porovnávají. DHF používá zešikmené výstupky snižující valivý odpor s vyfrézovanými drážkami pro zvýšení počtu kontaktních hran, které zajišťují lepší kontrolu v přímém směru a přesné zatáčení.

Odebírat upozornění na cenu

Detaily

Legenda mezi plášti, standard, podle kterého se ostatní pláště porovnávají. DHF používá zešikmené výstupky snižující valivý odpor s vyfrézovanými drážkami pro zvýšení počtu kontaktních hran, které zajišťují lepší kontrolu v přímém směru a přesné zatáčení.

Minion DHF doporučujeme jako spolehlivý přední plášť na technické ježdění v terénu. Dozadu je možné k němu dát Aggressor pro rychlé odvalování nebo High Roller II pro větší trakci při brzdění. Do extrémních podmínek je možné také použít Minion DHF dozadu v kombinaci s Shorty vpředu.

  • EXO Protection - Ve světě trailových a all-mountain radovánek se jezdci často pohybují v kamení a mezi jinými ostrými překážkami, proto je třeba pamatovat na patřičnou ochranu boku pláště. Řešení EXO Protection využívá přídavnou vrstvu extra odolného matriálu, který chrání plášť po celém jeho obvodu, zejména proti prodření či proříznutí. Tento materiál je navíc vysoce flexibilní, proto nedochází k ovlivnění jízdních vlastností, pouze se lehce navýší hmotnost.
  • 3C - Konstrukce pláště ze tří směsí.Podkladová vrstva je z tvrdé směsi a je kombinována s dvěma měkčími na povrchu pláště a tím optimalizuje trakci a životnost pláště. Zejména vhodné pro přední pláště, kde dramaticky zvyšuje přilnavost na mokrém povrchu. Při použití u zadního pláště je třeba počítat s vyšším valivým odporem.

Dnešní doba maximálně přeje bezdušovým systémům využívajícím těsnící mléka. Tomuto trendu plně odpovídají pláště Maxxis z řady TR. Ty jsou na jedné straně podstatně lehčí než dříve užívané varianty LUST (Light UST), přitom jejich konstrukce a tvar patek dokonale splňují potřeby bezdušových setů. Pláště bez duše lze vozit s nižším tlakem, díky čemuž vzroste styčná plocha, schopnost vzorku kopírovat terén a zároveň odpadá riziko proražení, tedy poškození duše. V neposlední řadě dochází k úspoře hmotnosti a díky absenci samostatné duše se sníží i tření uvnitř kola.

Varianta WT - Wide Trail je určena pro ráfky s vnitřní šíří 30 - 35 mm.

Parametry

Vhodné na Náročný terén, Bahno
Vlastnosti pláště Bezdušové - Tubeless Ready, Měkká směs - zvýšená přilnavost, Ochrana proti defektu
Hmotnost Ne
Proč koupit kolo od nás?

Všechna kola z naší prodejny jsou odborně seřízena a připravena k jízdě. Přečtěte si více...

Vaše nové kolo vám zdarma přivezeme až domů! Chcete se dozvědět více?

Na vybrané modely kol nabízíme doživotní záruku. Chcete se dozvědět, jak ji získat?

Ke každému kolu u nás máte vždy první servis, tzv. garanční prohlídku zdarma.

Známe naše produkty a jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.Chcete poradit? Kontaktujte nás!

Velký výběr kol na naší prodejně, které si můžete vyzkoušet a ihned na nich odjet. Prohlédněte si naši prodejnu...

Kontaktujte nás

* Povinná pole