+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)
Výdej objednaného zboží na prodejně nepřerušen! Servis objednávejte telefonicky, předání před prodejnou.

Wilier

Historie Wilier Triestina

Společnost Wilier byla založena v roce 1906 obchodníkem Pietrem Dal Molin, který společnost založil s myšlenkou konstruovat vlastní kola. Původní maličký obchůdek se stával postupem času úspěšnější s vzrůstajícím počtem konstruovaných kol.

Po 2. světové válce bylo kolo nejdůležitějším dopravním prostředkem. Cyklistika spolu s fotbalem se stala nejoblíbenějšími sporty. Z toho důvodu byl také společností založen profesionální cyklistický tým. V letech neklidu ohledně budoucího osudu města Trieste, se rozhodl Dal Molin zakomponovat jméno města do názvu společnosti - Wilier Triestina. Wilier se pomalu stával nedílnou součástí cyklistiky a počet zaměstnanců se navýšil na 300 a počet vyrobených kol za rok dosáhl 200 kusů.

Ovšem v 50. letech, v době ekonomické zázraku, začali lidé dávat přednost motorkám a Wilier byl v roce 1952 nucen ukončit svou činnost.

V dnešní době je společnost Wilier Triestina opět na nohou a v plné síle díky bratrům Gastaldellovým, kteří v roce 1969 zakoupili značku Wilier Triestina.

Prohlédněte si online katalog kolekce Wilier 2020

Otevřít v novém okně

Skladová kola a akční nabídky

Celoročně pro vás máme přichystáno několik modelů z nabídky Wilier na osazení, které je specificky sestaveno tak, abychom vám poskytli ty nejoblíbenější komponentové sady v zajímavých cenových hladinách - nejedná se o katalogová kola. Tato kola můžete vidět u nás na prodejně, případně jsou dostupná z centrálního skladu v rámci dvou až tří dní. Počty kusů takto osazených kol jsou omezené a nemusí tak být vždy dostupné všechny varianty.

položek: 18

na stránku

položek: 18

na stránku


Katalog MTB kol Wilier

Níže naleznete katalog MTB rámů Wilier včetně cen a možností osazení. Kola vybraná podle katalogu se objednávají vždy pro konkrétního zákazníka přímo z Itálie a dodací lhůta je v rozmezí 30 - 60 dní. Bližší informace vám rádi sdělíme osobně u nás na prodejně nebo po e-mailu.

položek: 2

na stránku

položek: 2

na stránku


Katalog Silničních kol Wilier

Níže naleznete katalog silničních rámů Wilier včetně cen a možností osazení. Kola vybraná podle katalogu se objednávají vždy pro konkrétního zákazníka přímo z Itálie a dodací lhůta je v rozmezí 30 - 60 dní. Bližší informace vám rádi sdělíme osobně u nás na prodejně nebo po e-mailu.

položek: 7

na stránku

položek: 7

na stránku


Vybírejte, kombinujte, tvořte.

Zvolte součásti, přidejte doplňky a barvy pro každý prvek: Wilier Triestina vám vytvoří vaše kolo snů!

Cento1Air

Wilier Custom Program

Počínaje rokem 2015 začíná Wilier nabízet zajímavou novinku v podobě vytvoření barevné kombinace rámu zcela na zakázku. Celý proces je navíc velice uživatelsky jednoduchý. K dispozici jsou tři modely - Zero.7, Cento1 Air a Cento1. V případě zájmu Vám rádi sdělíme podrobnosti, obraťte se na nás.

Zde najdete ukázku toho, co je díky tomuto programu možné:

Pro přehlednější procházení vyberte některou z dostupných podkategorií: