+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)
Výdej objednaného zboží, servis a prodej náhradních dílů na prodejně nepřerušen! Po-Pá, 10-18h !

Horská elektrokola

Horská elektrokola s pevným rámem a odpruženou vidlicí, tzv. hardtail ebiky, jsou vhodná pro každého, kdo si chce vychutnat přípomoc elektrokola, perfektní jízdní vlastnosti a ovladatelnost i v náročnějším terénu, než jsou polní a lesní cesty. Oproti celoodpruženým elektrokolům nabídnou živější odezvu na šlápnutí do pedálů, snazší údržbu a nižší hmotnost.

Nejoblíbenější z naší nabídky jsou elektrokola Giant a LIV s motory SyncDrive(Sport nebo PRO, vyráběné Yamahou), která patří k naprosté špičce v nabídce elektrokol s precizním a komfortním jízdním projevem. Jízda je, díky okamžité odezvě motoru, zcela přirozená a vhodná jak pro náročné bajkery, kteří od kola očekávají opravdu hodně, tak i pro naprosté začátečníky, kteří se s elektrokolem teprve sžívají a potřebují snadno ovladatelné a předvídatelné elektrokolo.

Přečtěte si více kliknutím na odkaz v boxu vpravo >>>

Motory by Yamaha

Giant SyncDrive

Zajímá vás, co odlišuje motory SyncDrive od Giantu od ostatních výrobců a proč si je naši zákazníci tak chválí? Podívejte se na náš blog, kde jsme pro vás připravili článek o motorech používaných na kolech Giant.

položek: 7

na stránku

položek: 7

na stránku