+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)
 

Oblečení

Jak se říká: Hlavně klid a nohy v teple...

V rámci cyklistiky bychom k tomu ještě dodali také ruce a hlavu. Vlastně celé tělo, protože zimu není radno podceňovat. Na druhou stranu, se správnou výbavou je možné jezdit i za toho nejhoršího nečasu.

Základem zimního šatníku jsou návleky na tretry, teplé rukavice a čepice pod přilbu. Pokud jezdíte celoročně, návleky na boty vyměňte za plnohodnotné zimní tretry, poděkujete nám později... Velkou službu také odvede kvalitní termoprádlo, které udrží teplo blízko těla a zároveň odvede všechen vznikající pot pryč. Jakmile budete v suchu, bude vám mnohem příjemněji a větší teplo. Nebude tak třeba se tolik "nabalovat", budete se moct lépe hýbat a také odvětrání bude lepší, což nás opět vede zpět k odvodu vlhkosti. Je to "klimatické kolečko", které zajistí pohodlí za všech podmínek.

Jako první bariéra proti zimě a mokru pak slouží zimní bundyzateplené "čapáky". Zde opět platí pravidlo, že nejtlustší neznamená největší teplo. Pokud bunda nebo kalhoty dostatečně nedýchají, budeme se vařit ve vlastním potu a až vychladne, bude nám zima. Proto nabízíme jenom kvalitní a "vymakané" oblečení od Castelli a Endury, které sami vozíme.

Tady uvidíte několik tipů z naší nabídky, které jsou podle nás nepostradatelné. Rádi Vám je blíže ukážeme u nás na prodejně.