Opatření a provoz v době karantény

 

Vážení zákazníci,

Dle posledních informací vlády z 6.4.2020 bude od 9.4.2020 obnoven provoz v plnohodnotném režimu, což znamená, že budeme moct naši prodejnu otevřít i mimo servisní zakázky nebo výdej zboží. I nadále budeme dbát na hygienická opatření, abychom chránili sebe i Vás. Při vstupu do prodejny prosíme, abyste používali roušky a v případě více než dvou zákazníků před vámi, abyste vyčkali před prodejnou.

na základě nařízení vlády je od 14.3.2020 do odvolání uzavřena naše prodejna v ulici Skořepka 4, Praha 1.

Náš servis běží na plné obrátky, děláme vše pro to, aby příjem i výdej byl hygienicky co nejbezpečnější. Servisní zakázky přijímáme každý den v čase 10:00 - 13:00 hod. Termín vyhotovení a vyzvednutí si domluvíte na místě.

Náš e-shop je stále v provozu a přijaté objednávky obratem vyřizujeme a odesíláme. Pokud nás potřebujete kontaktovat, využijte prosím prioritně e-mail (info@finebike.cz), na pevné lince nemusíme být k zastižení.

Podle nejnovějších informací od přepravních služeb jsou jejich služby nepřerušeny, může však dojít k omezení doručování balíků s dobírkami. Pro bezproblémové a bezpečné doručení doporučujeme, abyste při objednávce zvolili platbu převodem.

Stále jsme tu pro Vás a jsme připraveni řešit Vaše dotazy, pomoct s výběrem kola nebo doplňků, případně individuálně řešit servis.

Děkujeme za pochopení,
a snad brzy ve zdraví a na kole. :)
Tým FineBike