+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)
 

Běžky Atomic PRO CS1 17/18

Kód: P95-18CS1
Atomic

Běžná cena: 3 490,00 Kč

2 960,00 Kč

Dostupnost: Skladem na prodejně

* Povinná pole

Představujeme novou řadu nejuniverzálnějších běžek v nabídce Atomic, model Pro CS1. Pokud chcete běžky, na kterých je možné střídat oba styly a kladete důraz na sportovní jízdu jak při klasice tak bruslení, pak jsou tyto lyže určeny právě pro Vás.

Odebírat upozornění na cenu

Detaily

Běžky pro kombinované lyžování Atomic PRO CS1 jsou vhodné zejména pro sportovně založené běžkaře s důrazem na bruslení. Oproti jiným kombi běžkám, které jsou založeny na lyžích na klasiku, vycházejí ze skate běžek a nabízejí tak výrazně kvalitnější chování a odraz při bruslení. Další výhodou pak je, že také vycházejí výrazně kratší, než jiné kombi běžky.

Pokud chcete běžky, na kterých je možné střídat oba styly a kladete důraz na sportovní jízdu jak při klasice tak bruslení, pak jsou tyto lyže určeny právě pro Vás.

Parametry

Zaměření lyže Kombi
Jádro lyže High Densolite
Skluznice Index 2000
Hmotnost Ne

Velikostní tabulky / Geometrie

Pro správnou funkci běžek je nutné dodržovat váhové rozpětí, pro které je daný model v dané délce určený. V dnešní době se upustilo od obecných pouček, které vztahovaly délku lyže k výšce běžkaře, protože různí lidé mohou mít při stejné výšce velmi rozdílnou hmotnost. Také různé modely běžek mohou mít při stejné délce různou nosnost.

Proto se v dnešní době všechny běžky digitálně měří a párují, aby byla zajištěna stoprocentní jistota při výběru lyží vhodných právě pro vás. V uvedených odkazech si můžete otevřít váhové tabulky pro jednotlivé ročníky modelových řad značky Atomic.

Pokud si chcete nosnost lyží ověřit, skladové modely si můžete otestovat na naší váhové stolici, která vám názorně a jednoduše změří velikost stoupací komory poté, co se na lyže postavíte. Toto originální měřící zařízení máme k dispozici na kamenné prodejně. Samotné měření nezabere více než dvě minuty.

Proč koupit kolo od nás?

Všechna kola z naší prodejny jsou odborně seřízena a připravena k jízdě. Přečtěte si více...

Vaše nové kolo vám zdarma přivezeme až domů! Chcete se dozvědět více?

Na vybrané modely kol nabízíme doživotní záruku. Chcete se dozvědět, jak ji získat?

Ke každému kolu u nás máte vždy první servis, tzv. garanční prohlídku zdarma.

Známe naše produkty a jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.Chcete poradit? Kontaktujte nás!

Velký výběr kol na naší prodejně, které si můžete vyzkoušet a ihned na nich odjet. Prohlédněte si naši prodejnu...

Kontaktujte nás

* Povinná pole