+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)

SET Atomic PRO SkinTec + vázání Prolink PRO Classic 16/17

Kód: P95-17ProSkintecPrlProCl
Atomic

Běžná cena: 6 490,00 Kč

5 290,00 Kč

Dostupnost: Skladem

* Povinná pole

Baví Vás klasika, běháte rádi a hledáte rychlou a přitom stabilní lyži do stopy? Nechcete trávit příliš času složitým vybíráním odrazových vosků? Lyže Atomic PRO SkinTec vám poskytnou více času, který budete moct strávit v bílé stopě.

Odebírat upozornění na cenu

Detaily

Atomic PRO Skintec ve zvýhodněném setu s předmontovaným vázáním Prolink Pro Classic. Sportovní běžky na klasiku s bezvoskovou technologií mohérových stoupacích pásů SkinTec.

Atomic přináší svou bezvoskovou technologii SkinTec sportovním lyžařům, kteří si chtějí užít svůj volný čas ve stopě a požadují sportovní lyže, které budou mít skvělý odraz i skluz, ale zároveň nebudou příliš náročné na údržbu. Mohérové pásy poskytují excelentní odraz a dlouhý skluz za všech sněhových a teplotních podmínek a jsou vyměnitelné, pokud dojde k jejich opotřebení nebo poškození.

Baví Vás klasika, běháte rádi a hledáte rychlou a přitom stabilní lyži do stopy? Nechcete trávit příliš času složitým vybíráním odrazových vosků? Lyže Atomic PRO SkinTec vám poskytnou více času, který budete moct strávit v bílé stopě.

Parametry

Typ vázání Prolink (NNN)
Zaměření lyže Na klasiku (Skin - mohérové pásy)
Jádro lyže Ultra High Densolite
Skluznice Base Index 4000
Hmotnost Ne

Velikostní tabulky / Geometrie

Pro správnou funkci běžek je nutné dodržovat váhové rozpětí, pro které je daný model v dané délce určený. V dnešní době se upustilo od obecných pouček, které vztahovaly délku lyže k výšce běžkaře, protože různí lidé mohou mít při stejné výšce velmi rozdílnou hmotnost. Také různé modely běžek mohou mít při stejné délce různou nosnost.

Proto se v dnešní době všechny běžky digitálně měří a párují, aby byla zajištěna stoprocentní jistota při výběru lyží vhodných právě pro vás. V uvedených odkazech si můžete otevřít váhové tabulky pro jednotlivé ročníky modelových řad značky Atomic.

Pokud si chcete nosnost lyží ověřit, skladové modely si můžete otestovat na naší váhové stolici, která vám názorně a jednoduše změří velikost stoupací komory poté, co se na lyže postavíte. Toto originální měřící zařízení máme k dispozici na kamenné prodejně. Samotné měření nezabere více než dvě minuty.

Proč koupit kolo od nás?

Všechna kola z naší prodejny jsou odborně seřízena a připravena k jízdě. Přečtěte si více...

Vaše nové kolo vám zdarma přivezeme až domů! Chcete se dozvědět více?

U nás můžete nakupovat na splátky bez navýšení. Přečtěte si jak to funguje...

Na vybrané modely kol nabízíme doživotní záruku. Chcete se dozvědět, jak ji získat?

Známe naše produkty a jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.Chcete poradit? Kontaktujte nás!

Velký výběr kol na naší prodejně, které si můžete vyzkoušet a ihned na nich odjet. Prohlédněte si naši prodejnu...

Kontaktujte nás

* Povinná pole