+420 224 247 526 (Po-Pá, 10-18h)

Wilier

Skladová kola a akční nabídky

Celoročně pro vás máme přichystáno několik modelů z nabídky Wilier na osazení, které je specificky sestaveno tak, abychom vám poskytli ty nejoblíbenější komponentové sady v zajímavých cenových hladinách - nejedná se o katalogová kola. Tato kola můžete vidět u nás na prodejně, případně jsou dostupná z centrálního skladu v rámci dvou až tří dní. Počty kusů takto osazených kol jsou omezené a nemusí tak být vždy dostupné všechny varianty.

položek: 11

na stránku

položek: 11

na stránku


Katalog MTB kol Wilier

Níže naleznete katalog MTB rámů Wilier včetně cen a možností osazení. Kola vybraná podle katalogu se objednávají vždy pro konkrétního zákazníka přímo z Itálie a dodací lhůta je v rozmezí 30 - 60 dní. Bližší informace vám rádi sdělíme osobně u nás na prodejně nebo po e-mailu.

položek: 2

na stránku

položek: 2

na stránku


Katalog Silničních kol Wilier

Níže naleznete katalog silničních rámů Wilier včetně cen a možností osazení. Kola vybraná podle katalogu se objednávají vždy pro konkrétního zákazníka přímo z Itálie a dodací lhůta je v rozmezí 30 - 60 dní. Bližší informace vám rádi sdělíme osobně u nás na prodejně nebo po e-mailu.

položek: 9

na stránku

položek: 9

na stránku


Vybírejte, kombinujte, tvořte.

Zvolte součásti, přidejte doplňky a barvy pro každý prvek: Wilier Triestina vám vytvoří vaše kolo snů!

Cento1Air

Wilier Custom Program

Počínaje rokem 2015 začíná Wilier nabízet zajímavou novinku v podobě vytvoření barevné kombinace rámu zcela na zakázku. Celý proces je navíc velice uživatelsky jednoduchý. K dispozici jsou tři modely - Zero.7, Cento1 Air a Cento1. V případě zájmu Vám rádi sdělíme podrobnosti, obraťte se na nás.

Zde najdete ukázku toho, co je díky tomuto programu možné:

Pro přehlednější procházení vyberte některou z dostupných podkategorií: